Trendus Logo

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 12

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Ecoplas’ın Babalar Günü Hediyesi Royal Breed’ten!

Otomotiv sektörüne yüksek kalitede plastik parçalar ve elektronik sistemler üreten Ecoplas,  çalışanlarına verdiği değer ile öne çıkıyor. İş motivasyonu ve sosyal sorumluluk alanında örnek gösterilen ve bu alanda uluslararası ödüller alan şirket bu yıl çalışanlarına Babalar Günü öncesinde Royal Breed’ten kişiye özel tasarım gömlek hediye edecek.
 

Küresel pandemi, bireyler üzerinde benzeri görülmemiş bir izolasyon duygusu ve gelecek kaygısı oluşturuyor. Ekonominin çarkları eskisinden daha zor dönerken içinde bulunduğumuz koşullarda büyük şirketlerin amacı, özel günlerde dayanışma ve birlik duygusunu hissettirerek çalışanların motivasyonunu canlı tutmak. Tam da bu noktada devreye kurumsal hediyeler giriyor. Royal Breed Genel Müdürü Murat Genç’e göre, 2021 yılında kurumsal hediye seçimindeki en önemli nokta, kişiye kendini özel ve değerli hissettirirken şirkete de uygun maliyetler sunabilmesi…

 

20 yıldır binlerce şirkete kurumsal hediye alanında en etkin çözümleri sunarak alanında tanınan ve beğenilen Royal Breed, bu yıl Babalar Günü için Ecoplas Otomotiv Sanayi şirketine özel büyük bir projeye başladı. Otomotiv sektörünün yakından tanıdığı Ecoplas, ihracat ve çalışan istihdamı açısından -İstanbul Sanayi Odası/ İSO tarafından yapılan sıralamaya göre- Türkiye’nin en büyük 1000 şirketinden biri… Dünyanın en çok tercih edilen otomobil markaları için yüksek kalitede plastik ürünler ve elektronik sistemler üreten Ecoplas, ekonomik ve çevre dostu ürünler sunuyor. Şirket, plastik enjeksiyon, tampon baskı, farklı alt parça montaj operasyonları ve boya gibi farklı üretim prosesleri ile otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçalar üretmekte.
 

Ecoplas, kurulduğu 2007 yılından bu yana müşterileri, çalışanları ve toplum genelinde pek çok sosyal sorumluluk projesi ve destekleyici kampanyaya imza attı. Gebze Organize Sanayi ve Sakarya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 2 fabrikasında üretim yapan şirket, pek çok uluslararası ödülün de sahibi... Toyota’nın tedarikçisi olarak tanınan işletme, pek çok açıdan benzersiz zorluklar yaşanan 2020 yılında, “İş dünyasının Oscarları” olarak kabul edilen Stevie Awards ödül programında önemli bir başarı kazandı. Covid döneminde işveren olarak hayata geçirdiği uygulamalar ve yüz siperliği üretimi ile Most Valuable Employer - EMEA  (En Değerli İşveren) kategorisinde Bronz; çalışma ortamının yeni koşullara göre yeniden düzenlenmesine eğilen Most Innovative Workplace Redesign kategorisinde ise Altın ödüle layık görüldü.
 

2021 yılında da sosyal sorumluluk etkinliklerini sürdüren Ecoplas Otomotiv Sanayi şirketi,  bu yıl Babalar Günü hediyeleri için Royal Breed ile anlaştı.  Şirket içi aktivitelerine daima önem veren Ecoplas, Anneler Günü, Ramazan ayı ve bayram gibi özel zamanları, topluma katkı sunabilmek ve çalışanlarına hak ettikleri değeri gösterebilmek açısından bir fırsat olarak görüyor. 2007 yılında kurulan şirket bu yıl Babalar Günü için, Sakarya ve Gebze’deki fabrikalarında çalışan babalara, kendi seçtikleri kumaş ve tasarımlar ile kişiye özel hazırlanan gömlek ve maskelerden oluşan şık bir hediye verecek.

 

Pandemi nedeniyle, iş dünyasında pek çok çalışan kendini yalnız bırakılmış, maddi ve manevi olarak desteklenmemiş hissederken, Ecoplas Otomotiv Sanayi şirketinde çalışan babalar, fabrika içinde açılan Royal Breed standını ziyaret ederek istedikleri gömleği seçme şansına sahip. Genellikle Anneler Günü, Sevgililer Günü ya da karne hediyesi gibi özel gündemler nedeniyle sevdiklerine hediye arayan Ecoplaslı Beyler, şirket yönetiminin bu kez kendilerini şımartan bir jest yapmasından oldukça memnun görünüyor.