Trendus Logo

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
8 / 12

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Smokin Sihirbazı Levon Kordonciyan Şıklığını Günlük Hayatınıza Taşıyın

Düğünlerin baş rolü damatların, aile ferdi erkeklerin, gelin ve damadın yakın arkadaşlarının davetlerdeki tercihi olan Levon Kordonciyan şıklığını artık günün her anında yaşamak mümkün. Babalar Günü hediyeleriyle bu şıklığa ilk adımı atabilirsiniz.

 

Dört nesildir terzilik yapan Kordonciyan Ailesi’nin dördüncü kuşak torunu Levon Kordonciyan, Oscar törenleri, galalar, siyasi yemin törenleri ve resepsiyonlar, özel geceler ve düğünler gibi birçok davet için diktiği smokinlerle dededen toruna tüm aileyi kuşaktan kuşağa giydiriyor.

Vücut yapılarına uygun şekilde dikilen smokin ve takım elbiselerin yanı sıra özel dikim gömlekler, renkli mendiller, kol düğmeleri, kravat ve papyon modelleriyle baştan sona şıklığınızı tamamlayacak aksesuarlar sunan Levon Kordonciyan’da sportif babalar için renkli askılar, eğlenceli kravat modelleri gibi her zevke hitap edecek seçenekler bulmak mümkün.

Yapısı ve dikişi itibariyle buruşmayan gömlekler, her fotoğrafta şık görünebileceğiniz özel dikim takım elbiseler iş hayatında büyük konfor sağlayacak parçalar olarak öne çıkıyor.

Siz de bu babalar günü için hediye alışverişinizde her erkeğin gardırobunun klasiği haline gelen Levon Kordonciyan tasarımlarına göz atmayı unutmayın.