Trendus Logo

Adele'in Oprah Röportajından Çarpıcı Açıklamalar

Adele'in Oprah Röportajından Çarpıcı Açıklamalar - Adele'in Oprah Röportajından Çarpıcı Açıklamalar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 2

Adele'in Oprah Röportajından Çarpıcı Açıklamalar

Oprah röportajları bir klasik! Bu defa Oprah'nın koltuğunda oturan kişi başarılı şarkıcı Adele oldu. İkilinin değindiği birçok konu arasında Adele'in anne ve babası arasındaki ilişki ve şarkıcının ebeveynleriyle olan ilişkisi de vardı. Röportajın ardından hayranlar Adele'in annesine karşı büyük bir merak beslemeye başladı. Peki Adele'in annesi kim? Adele'in hikayesinde ailesi nasıl bir rolde yer alıyor? Röportajdan yansıyan çarpıcı açıklamaları sizin için derledik.

 

Adele'in hikayesi ve ebeveynleri

Adele'in annesi Penny Susan Adkins 1968'de İngiltere'nin Islington kentinde dünyaya geldi. 18 yaşında beklenmedik bir şekilde Adele'e hamile kalınca eğitim hayatını yarıda bırakmak durumunda kaldı. Adele'in annesi, şarkıcının babası Mark Evans ile bir barda tanıştı. Çift ilişkilerini evliliğe taşımadı ancak 1999 yılına kadar kızları Adele'i birlikte büyüttü. Ardından Mark Evans'ın alkol sorunları baş edilemez bir boyuta ulaştı. 

 

Adele Oprah ile yaptığı röportajda, geçtiğimiz mayıs ayında hayatını kaybeden babası Mark ile gergin bir ilişkileri olsa da, farklılıkları kabullenen bir diyalogları olduğunu belirtti. Ayrıca hayatının sonlarında Mark'a bakan kişi de Adele'in annesi Penny'den başkası değildi.