Trendus Logo

Apple Watch İle Bunları Yapabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Apple Watch İle Bunları Yapabileceğinizi Biliyor Muydunuz? - Apple Watch İle Bunları Yapabileceğinizi Biliyor Muydunuz?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 3

Apple Watch İle Bunları Yapabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Sevdiklerinize kulak verin

Apple Music ile 50 milyondan fazla şarkıya erişin. Apple Podcasts’te yer alan olağanüstü çeşitlilikteki hikayeleri, kişilikleri ve haberleri keşfedin. Koşarken havaya girin, kalori yakarken yeni şeyler öğrenin. Seçim size kalmış.

 

Hem koruyucu hem de guru

Apple Watch Series 4, günlük stres veya yaktığınız kalori gibi birçok şeyi yönetmenize yardımcı oluyor ve sağlıklı bir hayat yaşamanız için size ilham veriyor. Aynı zamanda kalp atış hızınızı izleyerek endişe verici bir durum tespit ettiğinde sizi haberdar ediyor. Ve şimdi, düşme algılama ve Acil SOS özellikleriyle bu güvenlik anlayışını bir adım daha ileriye götürüyor. Kısacası, Apple Watch’un gözü hep üzerinizde. Ve tabii ki kalbinizde.

 

Aklında kalbiniz var

Apple Watch Series 4, kalp atış hızınızı dilediğiniz an kontrol edebilmeniz ve kalbinizin performansını takip edebilmeniz için onu gün boyunca belirli aralıklarla izliyor. Üstelik kalp atış hızınız anormal bir şekilde yükseldiğinde veya düştüğünde herhangi bir semptom hissetmiyor olsanız bile sizi uyarıyor. İçiniz hep rahat olsun diye, gözü hep üzerinizde. Yüksek veya düşük kalp atış hızı ciddi bir sorunun habercisi olabilir. Fakat birçok insan semptomları tanımadığı için bu semptomların altında yatabilecek sorunları fark etmiyor. Apple Watch Series 4 kalbinizi takip ediyor ve herhangi bir düzensizlik tespit ettiğinde size bildiriyor. Böylece anında önlem almanız ve doktorunuza danışabilmeniz için size yardımcı oluyor.