Trendus Logo

Aşkta Birbiriyle En Uyumlu ve En Mutlu Burçlar

Aşkta Birbiriyle En Uyumlu ve En Mutlu Burçlar - Aşkta Birbiriyle En Uyumlu ve En Mutlu Burçlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 6

Aşkta Birbiriyle En Uyumlu ve En Mutlu Burçlar

Konu aşk olduğunda ayaklarımız yerden kesilebiliyor. İlişkinin doğru olduğunun, mutluluğun kalıcı olduğunun bir ipucunu, garantisini bulma arzusuyla yanıp tutuşabiliyoruz. Bu noktada da devreye astroloji giriyor. İnanıp inanmamak tamamen size kalmış ancak araştırmalara göre astrologların ortak paydada buluştuğu ve iyi anlaşarak mutlu ilişki yürüttüklerine inanılan aşkta en uyumlu burçları sizler için araştırdık!
 

  • Koç ve Kova İlişkisi

    Bu iki maceracı burcun ilişkisinden heyecan, aksiyon ve eğlence eksik olmaz. Sıkılacakları tek bir an yoktur. Gerek sosyal hayatlarında gerekse cinsel hayatlarında yeni şeyler denemekten zevk alırlar. Koç ve Kova ilişkisi gerçek bir takımdır. Bu birlikte olma ve takım olma durumu ilişkilerinde birbirlerine alan tanımalarına engel olmaz. Özel hayatlarını birbirlerinden ayrı tutarak, arkadaşlarıyla olması gerektiği gibi özgürce vakit geçirebilirler.
     

  • Boğa ve Yengeç İlişkisi

    Boğa ve Yengeçler hem fiziksel hem de duygusal olarak oldukça güçlü bir bağ yakalarlar. Konuşmadan dahi anlaşabilen bir çift olurlar. Birbirlerini anlayabildikleri, empati kurabildikleri için kusursuz bir ilişki onları sarıp sarmalar. Yaptıklarını, planlarını desteklerler. Gücü seven Boğa'nın Yengeç duygusallığı ve desteğiyle aşka doyacağı şüphesiz. Uzun soluklu bir aşk ve ardından aile kurulması oldukça olasıdır.