Trendus Logo

Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası

Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası - Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 4

Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası

Balık burçları söz konusu olduğunda hemen herkesin aklına tek bir kelime geliyor: DUYGUSAL! Duygusal Balıklar sandığınız kadar duygusal mı, yoksa biraz abartıyor olabilir misiniz? 

 

Elbette insan karakterini etkileyen pek çok koşul var. Bunun yanında burçlara baktığımızda burçların yanı sıra yükselen burç ve Ay burcu da kişinin karakterini fazlasıyla etkiliyor. Bu yüzden bir kişiyi sadece burcunun ne olduğuyla tanımlamak doğru olmayacaktır. Yine de bazı genel geçer kabul edilmiş ve sık gözlemlenmiş özellikleri sizlerle paylaşacağız. 

 

İşte Balık burcu kadını hakkında bilmeniz gerekenler:

  • Balık kadınının uyumlu olduğu burçlar: Yengeç, Akrep ve Balık
  • Balık kadınının anlaşamadığı burçlar: Koç, İkizler ve Aslan
  • Balık kadınının olumlu özellikleri: Balık kadını şefkatiyle sizi hemen kendisine çeker. Yaratıcı yönü ve empati yeteneği de gelişmiştir. Balık kadını anaçtır; size kendinizi özel hissettirir. Sevgisini hissettirmeyi seven, sevdiğini belli etmekten asla çekinmeyen Balık kadını sizi mutlu eder.
  • Balık kadınının olumsuz özellikleri: Duygusal olarak bilinen Balık kadını daha ziyade hassastır demek daha doğru olacaktır. Üşengeç ve tembel olabilen Balık kadınlarını bir plan için ikna etmeniz uzun sürebilir. Balık kadınının enerjisi çabuk düşer; onun bir konuda hevesini kaçırmanız çok kolaydır. Kötümser düşüncelere daha yakındır. Motivasyona ihtiyaç duyar.