Trendus Logo

Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası

Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası - Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 4

Balık Burcu Kadını Özellikleri: Aşk, Kariyer, Arkadaşlık ve Daha Fazlası

Balık burcu kadını aşkta nasıldır? Balık burcu kadınının aşk hayatı nasıl olur?

Balık burcu kadını hem sevimli hem de seksi bir kadın olarak dikkat çeker. Ancak Balık kadınını tavlamak hiç de kolay değildir. Balık burcu bir kadınıyla iletişiminize çok dikkat etmeniz gerekir. Ona duygularınızı direkt olarak belirtmelisiniz. Balık burcu kadını net olmayan ilişkilerden haz etmez. İlişki de olsa, flört de olsa belki ufak bir kaçamak da olsa yaşadığının ne olduğunu net olarak bilmek ister. 

Tüm kadınlara karşı nazik olmalısınız evet, ancak narin Balık kadınları ekstra kibarlığı hak eder. Kısa atışmalarla bir Balık kadınını elde edemezsiniz. Bu ancak onu kızdırmanıza ve kendinizden soğutmanıza neden olur. Küçük atışmalar derken neden mi bahsediyoruz? Örneğin ilkokul çağlarında bir kızdan hoşlandığınızı saçını çekerek belli eden biriyseniz ve bu alışkanlığınızı olgun bir erkek olduğunuzda da sürdürüyorsanız bu şekilde bir Balık kadınının ilgisini çekemezsiniz.


Hassas Balık kadınlarının çok romantik olduklarını belirtmemize bilmiyoruz ki gerek var mı? Balık kadınları bir ilişkide erkeğe aradığı tüm huzuru ve arzuyu verebilir. Balık kadını feminendir, bu da erkeklerin gözünde onu çekici kılar. 


Balık kadını için hediye önerisi: Balık kadınları romantik hediyelerden hoşlanır. Özellikle emek verilmiş, maddi değer olarak yüksek olmayan hediyeler Balık kadınının kalbini çalar. Minik hediyenizle Balık kadınının karşısına çıkıp sonsuz sevginizi ve ona verdiğiniz değeri hissettirmeniz yeterlidir.