Trendus Logo

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek? - Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 4

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

 

Koç Burcu Yükselen Koç

Bu dönem hayatınızda merak artıyor. Zihninizi geliştirecek konular ve faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Bunları örnekleyecek olursak, eğitim konuları ve yazmak gibi konular daha çok ilginizi çekebilir.

Hayatta kalma mücadeleniz diliniz olacak.

Bağımsız düşünce ve yeni düşünceler keşfetmek ve bunları kendinize göre formüle etmek isteyebilirsiniz.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden yeni fikirler ve düşünceler türetmek için güzel bir zamandasınız. Daha sonra düşündüklerinizi oluşturacak temelleri edinebilirsiniz.

Ayrıca Merkür’ün 11. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı, sosyal amaçlarınızı ve ideallerinizi destekler pozisyonda ve amaçlarınızı gerçekleştirmenin sürecini kulağınıza fısıldamaya başlıyor. Bu dönemi iyi değerlendirmek sizin elinizde.

 

Boğa Burcu Yükselen Boğa

Düşüncelerimizin önem kazandığı bu dönemi siz boğa burçları gizli düşmanlıklar ve değersizlik gibi konularda deneyimleyeceksiniz. Hayatta kalma mücadeleniz kendinizi aşmakla ilgili olacak.

Zihniniz ile düşünceleriniz arasındaki kopmuş bağı, teması yeniden aktive etmek isteyebilirsiniz.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden sezgisel ve derin düşünmeli, düşüncelerinizi ortaya koymalı, ifadenizi güçlendirmelisiniz ki bu özellikleri kullanmak için güzel bir zaman dilimini vurguluyor. Çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi, sizler için, bu meydan okumayla birlikte evrenin dilini kullanmakta zorlanmayacağınız bir sürecin başlangıcını hızlandırıyor olacak.

Ayrıca Merkür’ün 10. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı, toplum önü statünüzdeki itibarınıza daha sağduyulu yaklaşımlar olacağına işaret ediyor. Bu dönemi iyi değerlendirdiğiniz zaman, başarınız ebeveynleriniz tarafında da takdir edilebilecek.

 

İkizler Burcu Yükselen ikizler

İlgi ve merakın arttığı bu dönem aslında sizin döneminiz sayılır. Siz ikizler burçlarının yönetici gezegeni Merkür’dür ve sevgili ikizler, merakınız bu dönem ikiye katlanabilir.

Sosyal amaçlarınız ve idealleriniz ile ilgili konular daha çok ilginizi çekebilir.

Hayatta kalma mücadeleniz insanları bir amaç uğruna bir araya toparlayarak onların oluşabilecek sorunlarına karşı çözümler üretmekle ilgili olacak.

Eğer yeni şeyler öğrenmek istiyor isek, zihinsel anlamda uyarıcı olacak ortamlarda bulunmalısınız.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden onlarla nasıl iletişim kurduğunuz ve nasıl algılandığınızla ilgili konularda deneyimler edinmeniz gerektiğini vurguluyor, çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile geleceğe yönelik plan ve projelere ulaşmak için deneyimlediğiniz konular duruma ivme kazandırabilecektir.

Ayrıca Merkür’ün 9. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı, anlam arayışınızı sonlandırabilecek ve yeni bir dönemin başlangıcını müjdeleyebilecektir. Bu dönemi iyi değerlendirdiğiniz zaman, farklı düşünceler ve farklı deneyimler için akademik konulara eğilim gösterebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler bu dönem ilgi ve merakımızın ivme kazandığı bir süreçteyiz. Düşüncelerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Özellikle hedeflerinizi belirlemek ve yerine getirmekle ilgili konularla daha çok ilgilenebilirsiniz

Hayatta kalma mücadeleniz, otorite figürleri ve toplum önü statünüz ile ilgili konularda olacak.

Bu bağlamda yetenek ve becerikliliğinizi ön plana çıkarabileceğiniz ortamlarda ve mecralarda bulunmalısınız.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden yetenek ve becerilerinizi kullanabileceğiniz alanlar, çok yönlülük ve çeşitlilik göstermemelidir, çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile belirlenen alanda ilerleme fırsatları yakalanabileceğine işaret etmektedir.

Ayrıca Merkür’ün 8. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı, tek bir konu üzerindeki gücünüz ve beceriniz hakkında bilgiler fısıldayabilecektir. Özellikle başkalarının maddi kaynakları, sigortacılık ve bankacılık konularına daha çok eğilim gösterilmesi ve sabırla beklenilmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Ayrıca araştırmalar, arkeoloji, madencilik ve hatta tarihi konularda da katkı sağlanacak alanlarda uzmanlaşabilirsiniz.