Trendus Logo

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek? - Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 4

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

 

Aslan Burcu Yükselen Aslan

Sevgili aslanlar sizler ateş elementinde ilerleyen Merkür gezegeninden destek göreceksiniz bu dönem. İnançlar, felsefi konular, yasalar ve hukuki konularla daha çok ilgileneceksiniz.

Hayatta kalma mücadeleniz, yükseköğrenim, üniversite, görgü kuralları ve doğa ile ilgili konularda olacak.

Bu bağlamda kendinizden farklı düşünen kişilerle sağlıklı iletişim kurabileceğiniz ve herkesin kendine özgü yollarla doğruyu bulabileceği ve hoş görü geliştirebileceği ortamlarda bulunmalısınız.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden öğrenme isteğinizi ön planda tutmalısınız, çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile koşullar el verdiği sürece mücadele verdiğiniz konularla ilgili olarak, çok seyahat edebilir, üniversitede istediğiniz noktaya gelebilirsiniz.

Ayrıca Merkür’ün 7. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile koşullar ne kadar zor olursa olsun güvenilir ve olgun ilişkiler kanalıyla kuracağınız bağlar, ikili ilişkilerin devamlılığını sağlayabilecektir. Konu ne olursa olsun ikili ilişkiler ya da ortaklı işler sorumluluk almakta zorlanmayacağınız bir döneme işaret etmekte.

 

 

Başak Burcu Yükselen Başak

Sevgili başaklar, yönetici gezegeniniz Merkür, araştırma ve merak konularında size ivme kazandıracak bu dönem. Özellikle tabular, miras konuları, yeraltı ve mafya gibi konularla daha çok ilgileneceksiniz.

Hayatta kalma mücadeleniz, yükseköğrenim, üniversite, görgü kuralları ve doğa ile ilgili konularda olacak.

Bu bağlamda koşullarınız ne olursa olsun yardım istemek, destek almak gibi konularda ve ayrıca stratejik düşünme, kişilerin davranışlarının ardındaki motivasyonu çözmek gibi konularda deneyim elde edebileceğiniz ortamlarda bulunmalısınız.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden bilinmeyene ve kişisel dönüşümünüze odaklanmalı ve bu konulara öncelik vermelisiniz çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile geçmişi geçmişte bıraktığınız sürece, yenilenmeyi vaat etmektedir.

Ayrıca Merkür’ün 6. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile karşınıza çıkan engellerin sizi yıldırmaması gerektiğinin habercisidir ve yılmayan kazanacak.