Trendus Logo

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek? - Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 4

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

 

Terazi Burcu Yükselen Terazi

Sevgili teraziler iletişim gezegenimiz Merkür sizin zıt burcunuzda ilerlemeye başladı. Bu dönem ortaklıklar, rakipler, evlilik, yarışma ve davalarla ilgili konularla daha çok ilgileneceksiniz.

Hayatta kalma mücadeleniz, sosyal arena dediğimiz başkaları ile karşı karşıya geldiğimiz ve başkaları aracılığıyla deneyim sahibi olduğumuz konularda olacak.

Bu bağlamda ikili ilişkilerde dengelenme, partner arayışı ya da yalnız kalma ihtiyacı gibi ve belki de karşı tarafa olan saygısız tutumlarımızın ana kaynağına inip, algılama ve iletişim tarzınızla ilgili deneyimler elde edeceğiniz ortamlarda bulunmalısınızdır.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden ikili ilişkilerinizdeki ya da ortaklıklarınızdaki edindiğiniz deneyimler neticesinde, taahhüt sorunları, ilişkilerinizdeki havailikleriniz ve flört aşamasından öteye gitmeyen tutumlarınıza odaklanmalı ve ön planda tutmalısınız. Çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile eğer iletişim alanlarındaki problemlerinizi çözümlemiş olursanız, artık ortaklık, ikili ilişkiler ve taahhüt sorunlarınızın biteceğine işaret etmektedir.

Ayrıca Merkür’ün 5. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile de artık rahatça kendinizi ifade edebilecek ve bulunduğunuz ortamda eğlendirebilecek ve sevginizi kolaylıkla sergileyebileceksiniz. Öz güveninizi geri kazanabileceksiniz.

 

Akrep Burcu Yükselen Akrep

Sevgili akrepler, Merkür’ün koç burcundaki ilerleyişi sizi hayatınızın belli konularında hızlı kararlar almaya sürükleyebilir. Özellikle çalışma ortamı, iş arkadaşlarınız ve evcil hayvanlarınız ilgili konularla daha çok ilgileneceksiniz.

Hayatta kalma mücadeleniz, hayatın sıkıcı işleri, görevleriniz ve hizmet gösterdiğiniz alanlarda yani kendinizi köle gibi hissettiğiniz konularla ilgili olacak.

Bu bağlamda aksayan işler, sağlığınızla ilgili endişe ve kaygılarınızı giderebileceğiniz alanlarda deneyimler elde etmelisiniz.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden rutin işleriniz ile ilgili yaşadığınız endişe, telaş ya da sinirlilik durumlarını çözüme kavuşturabilmelisiniz, çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile çalışanlarla aranızdaki sorunlar, iletişim problemleriniz ve yanlış anlaşılmalarınız son bulabilecektir.

Ayrıca Merkür’ün 4. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile artık koşullar ne olursa olsun her şeyi olduğu gibi kabullenme gücü verebilecek.

 

Yay Burcu Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Merkür’ün sizin elementinizle aynı doğaya ait bir burçta ilerlemesi bu dönem destekler alabileceğinizin işaretçisi. Özellikle varsa çocuklarınız ya da romantik ilişkileriniz ve yaratıcılığınız aracılığıyla kendinizi ifade ettiğiniz konularla bu dönem daha çok ilgileneceksiniz.

Hayatta kalma mücadeleniz, dadılık, öğretmenlik, flört niteliğindeki ilişkiniz ile ilgili konularla olacak.

Bu bağlamda özgüven ve öz değer konularında bazı deneyimler elde etmelisiniz.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden aşk hayatınızdaki gelgeç gönüllülük, aşkı bir oyun gibi görmeniz, havailiğiniz ve değişken hallerinizi gözlemlemeli ve bu davranışlarınızın sizdeki etkisini çözüme ulaştırmalısınız. 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile dinlemeye ve başkalarının düşüncelerinin de önem kazanacağını konusunda dikkatlerinizi o yöne çektirebilecek ve sizde bir aydınlanma yaşatabilir.

Ayrıca Merkür’ün 3. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile geçmişten bu güne özünde taşıdığı ve fark etmediği ne varsa yapılandırmaya geliyor ve artık anlaşılamamak, yanlış anlaşılmak ya da bilememe korkusundan kaynaklanan ne varsa çözüme ulaştırma gücü kazanabilirsiniz.