Trendus Logo

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek? - Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 4

Burçlarınıza Göre Merkür Geçişi Sizi Nasıl Etkileyecek?

 

Oğlak Burcu Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Merkür’ün Koç burcundaki ilerleyişi sizlerin ebeveynler, vatan, kökler, geçmiş, itibarınız ile ilgili konularla ilgili hareketlenmenizi sağlayacak ve bu konularla daha çok ilgileneceksiniz.

Hayatta kalma mücadeleniz, iç dünyanız ile ilgili konularla olacak.

Bu bağlamda evde yaşanılan huzursuzluklar, ait hissedememek gibi konularda deneyim elde etmeniz gerektiğini vurgulamaktadır.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden düşünme, algılama ve iletişim tarzınızı, edindiğiniz deneyimlerle üzerine düşünmeli, problemin ana kaynağına inilmeli ve çözüme kavuşturmalısınızdır. Çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile düzelmeyen ebeveyn iletişim ilişkinizi sizleri evinizde çalıştırarak çözüme ulaştırabilir. Bu sürecin sizler için sancılı geçmemesi adına, iletişim problemlerinizi çözüme ulaştırmalısınız.

Ayrıca Merkür’ün 2. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile de bu durum desteklenmektedir ve genel anlamda ebeveyn problemleriniz aslında, sizlerin maddi güvenceniz olmadığındaki korkularınıza dikkat çektirmektedir. Aslında bu durumun çözüme ulaşabilmesi, maddesel dünyada karşılaştığınız zorluklar karşısında göstermiş olduğunuz mücadeleler neticesinde kendi değerinizi, kendi kaynaklarınızı sağlamanıza olanak tanıyacak.

 

Kova Burcu Yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Merkür’ün Koç burcundaki ilerleyişini 3. Ev konularınızda deneyimleyeceksiniz. Bu konular; yakın çevre, kısa yolculuklar ulaşım, ticaret, haberleşme, kardeşler konuları. Tüm bu konularda hayatınızda merak olgusu ivme kazanabilir.

Hayatta kalma mücadeleniz, yaşam boyunca “başkalarına kendimi dinletmeliyim” ile ilgili konular üzerine olacak.

Bu bağlamda çok soru soran, yakın çevreye merak komşu ve kardeşlerle iletişim, eğitim ve öğretime yakın ilgi, çevreyi anı algılamakla ilgili tarafsız deneyimler edinilmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden fazla sığ ve yüzeysellik söz konusuyken bu anlamda bu süreci daha çok entelektüel merakınızı ve iletişim yeteneğinizi geliştirmek ile ilgilenilmelidir. Çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile bu yeteneğinizi edebiyata çekebilir ve buradaki kendinizi dinletme arzunuzun yerine bilgilerinizi paylaşmak ile iyileştirebilirsiniz.

Ayrıca Merkür’ün 1. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile size kim olduğunuzu hatırlatacak, ne istediğiniz konusunda sizi keşfe çıkartacak gücü sağlayacak ve siz daha gerçekçi bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

 

Balık Burcu Yükselen Balık

Sevgili balıklar bu dönem zihninizi geliştirecek konular ve faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Bunları örnekleyecek olursak, sahip olduklarınız, manevi kaynaklarınız, geliriniz, giderleriniz ve kişisel değerler ile beraber, kendi değeriniz ile ilgili konularla daha çok ilgileneceksiniz.

Hayatta kalma mücadeleniz, paranızın ve kendinizin değerini bilemiyor olmakla ile ilgili konular üzerine olacak.

Kendi değerinizi bilginize endeksli yaşıyor olmakla ilgili konularda deneyimler edinilmesi gerektiği vurgulanmaktadır.

Bu durum 27 Nisana kadar süreceğinden para ile ilgili beceriniz ve para konusunda ne yapacağınızı bilir hallerinizi artık kendinize çevirmeli ve bu anlamda kendi değerini arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmelisiniz. Çünkü 28 Nisan itibari ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile kendinizi geliştiremez iseniz para üzerinden kurnazca edindiğiniz kazançlar kendinizi daha da değersiz hissettirebilecektir.

Ayrıca Merkür’ün 12. evinizdeki Satürn ile yaptığı iyicil açı ile sizin yapamadığınızı yapabilecek gücü size sağlayacak, sınırlandırma ve yapılandırma ile nereden ve ne şekilde geldiği belirsiz olan gelir kaynaklarınızın yerini, sorumluluk aldırarak daha somut yatırımlar karşılığındaki edinimlere çevirebilecektir. Bu durum sizin öz değerinizi de arttıracak.