Trendus Logo

Burcu Biricik InStyle Weddings Ekinde

Burcu Biricik InStyle Weddings Ekinde
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 4

Yeni dizisiyle izleyicinin gönlünü kazanan ve kısa sürede üne kavuşan Burcu Biricik temmuz ayındaki düğününden önce birbirinden güzel gelinliklerle kamera karşısına geçti ve InStyle Weddings ekine kapak oldu.

Nişanlınız Emre ile nasıl tanıştınız?

Sevgili olmadan iki yıl önce tanışmıştık. Rol arkadaşım Murat’ın kuzeniydi ama o zamanlar sadece, “Merhaba, merhaba,” seviyesindeydik. Gelibolu’ya yanımıza gelmişti ve orada sadece selamlaşmıştık. İki yıl sonra tekrar karşılaştığımız günden beri de birlikteyiz.

Evlilik teklifi nasıl geldi peki?

Geçen sene Bali’ye tatile gidecektik. Nerede, nasıl teklif edeceğini kafasında kurgulamış ama gitmeden bir gün önce Bali’de volkan patlaması olduğunu öğrendik. Bavullarımız bile hazırken havayolu şirketi bizi arayıp, “Uçuşunuz iptal,” dedi. Biz de bir gün içinde Sri Lanka’ya gitmeye karar verdik. Nerede kalacağımız, nereye gideceğimiz hiç belli değil tabii (gülüyor)... Orada Adem Tepesi denen bir yer varmış, kutsal bir yer. Emre, Adem Tepesi’nde teklif etmeye karar vermiş. Biz bu süreçte Sri Lanka’da bir sürü yere tırmandık. Ben de, “Bu kadar yere tırmandık, artık Adem Tepesi’ne tırmanmam,” diyorum. Çünkü yerel insanlara soruyoruz, “10 saatte tırmanırsın,” diyorlar. Onun bir küçük boyu Aslan Tepesi varmış, biz de Aslan Tepesi’ne tırmandık ve ben bu esnada sürekli onu azarlıyorum, “Tatilde bu kadar dağa mı tırmanılır?” diye. Kan ter içinde zirveye çıktığımızda evlenme teklifi etti bana. Ben son dakikaya kadar anlamamıştım. Eğildiğinde, “Emreciğim ne yapıyorsun? Bir şey mi arıyorsun?” diyorum. Kırmızı kutuyu görüp, “Nasıl yani?” oldum (gülüyor).