Trendus Logo

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor? - Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 6

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Koç 

Tutkulu bir aşk arayan Koç burçları için ideal partner Kova burcu olacaktır. Aradığınız şey daha huzurlu bir yuva ise Yengeç, sizi destekleyecek bir partner olarak ise Balık ve Akrep burcu harika birer seçim olabilir.  

2020’nin aşk falında ise bu ay itibariyle kıvılcımlar başlıyor. Özellikle Ekim ayıyla da birlikte aşk konusunda şansınız hiç olmadığı kadar açılacak. Aradığınız romantizm ve eğlenceyi bulacağınız "o kişi" karşınıza çıkabilir. Üstelik "o" kişi belki de bir tanışma uygulamasındadır kim bilir?

Doğasında şüphecilik olan Koç burçları için önerimiz, kesinlikle ‘’Selfie Doğrulama’’ sistemi kullanarak kimlik doğrulaması yapan uygulamalar olacaktır. Mesela Hawaya'da rahat ve güvenilir bir ortamda hissetmeniz için ‘Şahit” özelliği seçeneği de bulunuyor. Bu seçeneği etkin hale getirerek güvendiğiniz bir arkadaşınızı ya da bir aile üyesini sürece dâhil edebilir, onlardan geri bildirimler ve tavsiyeler alabilirsiniz.

Koç burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 6 Eylül – 3 Ekim, 28 Ekim-22 Kasım, 16 Aralık-31 Aralık

 

 

 

Boğa 

Oğlak ve Başak burçları; aradığınız güvenli yuvayı size sunabilir. Terazi burçları ile hiç farketmediğiniz yönlerinizi keşfedebilirsiniz. 

Sevgili Boğa burçları, eğer gerçek aşkı arıyorsanız; inancınızı derinden devam etmeniz gerekiyor. 2020 size kendi aşk hikayenizi kaleme alma fırsatı sunacak. Ama asıl soru şu: Buna hazır mısınız? Eğer duygu ve hislerinizi doğru şekilde iletirseniz, kimse kalbinizin arzularını elde etmenizi engelleyemez. 

Ayrıca sohbeti başlatan taraf olma konusunda bir Boğa burcu olarak sıkıntı çektiğinizi biliyoruz! İşte bu noktada ilgili çekici sohbet araçları ve kişiselleştirilmiş sohbet başlatma konuları sunan Hawaya devreye giriyor!

Boğa burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 22 Kasım - 16 Aralık