Trendus Logo

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor? - Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 6

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

İkizler 

Özgür oldukları kadar geleneksel yuva anlayışına da önem veren İkizler burçları için Terazi ve Kova burçları harika birer seçenek olabilir. Yay burçları ile aradığınız tutkuyu yakalayabilirsiniz.  

Eğer hala aşkı arayanlar arasındaysanız, 2020 yılında sonunda cevabı bulacaksınız. Üstelik bu aşk, hiç beklemediğiniz bir yerde sizi bekliyor olabilir. Yenilikçi İkizler burcu kadınlarına önerimiz ise güvenilir uygulamalara şans vermeleri.

İkizler burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 26 Haziran-8 Ağustos, 16 Aralık-31 Aralık  

 

 

 

Yengeç 

Ay’ın yönettiği Yengeç burçları için uzun süredir aradıkları aşk Akrep burcu olabilir. Tutkulu bir aşk ise onları Koç ve Yay burcunda bekliyor. 

11. evinizde yer alacak Jüpiter ile 2020 yılında aradığınız aşk sizi bekliyor. Mayıs ayının ortasından itibaren bekar Yengeç burçları için evliliğe kadar gidecek ilişkilerin yolu açılabilir. Tek dikkat etmeniz gereken şey, iletişim yollarını tıkamamak ve karşınızdaki kişiyi iyi tanımak. Bu kez bir uygulamada tanıştığınız kişi, "o" olabilir. Araştırmacı kişilikleriyle tanınan Yengeç burçlarına verilerle gitmemiz gerekirse; Türkiye'de her 5 çiftten birinin çevrimiçi uygulamadan tanıştığının altını çizelim! Eşleşme oranı sürekli yükselen Hawaya ise bu konuda üst sıralarda bulunuyor!

Yengeç burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 8 Ağustos – 6 Eylül