Trendus Logo

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor? - Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 6

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Aslan 

Gösterişin simgesi Aslan burçları için Terazi burçları aradıkları güvenli liman olabilir. “Ne seninle ne sensiz!” cümlesinin tanımı ise onlar için Boğa burcu! 

Aslan burçları 2020 yılında aşk konusunda bir hayli şanslı. Ama gerçek aşkı bulmak bu kez daha önce denemediğiniz şeyleri denemeniz gerekebilir. Mesela bu kez ilişkinin ilgi odağı olmaya çalışmayın. Karşınızdakini dinleyin. Ya da güvenilir ilişkiyi  her zaman aradığınız yerde aramak yerine farklı platformları deneyin.

Aslan burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 6 Eylül – 3 Ekim  

 

 

 

Başak 

Düzenli ve titiz karakterleriyle bilinen Başak burçları için Boğa ve Oğlak; uzun vadeli ve evliliğe giden güvenilir bir ilişkinin diğer yarısı olacaktır. Yay burçları ise sürpriz bir aşk yaşayabileceğiniz burçlar arasında. 

2020 yılı sizin için ciddi ilişkiler yılı demek. Bu yıl kendinizi gerçek aşka hazırlamalısınız. Biliyoruz ki ince eleyip sık dokuyor, karşınızdaki kişiden emin olmak istiyorsunuz. Bu rafine ortamı sağlamak ise Hawaya ile mümkün olabilir.

Hawaya sunduğu ‘’Özel mod’’ seçeneği ile eşleşmeyi bir sonraki adıma taşıyor. Bu özellik sayesinde eşleşen kişiler karşılıklı olarak bütün dikkatlerini birbirine veriyor ve başka kimseyle iletişime geçmiyorlar. Daha önce de belirttiğimiz gibi Hawaya, sohbeti başlatma konusunda çekingenlik gösteren kişiler için de bir özellik sunuyor; profillerin eşleşmesinden sonra, kişilere ilk iletişimlerinde kolaylık ve rahatlık sağlamak adına ilgili çekici sohbet araçları ve kişiselleştirilmiş sohbet başlatma konuları sunuyor.

Başak burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 6 Eylül – 3 Ekim