Trendus Logo

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor? - Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 6

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Terazi 

Venüs’ün yönettiği Terazi burçları için yine kendi burçlarından bir partner; uzun soluklu bir aşk ve evliliğe açılan kapı anlamına gelebilir. İkizler, Kova ve Başak burçları da sizin için huzurlu bir ilişki anlamına geliyor.  

Bu yıl artık artıları ve eksileri düşünmeyi bırakıp; cesaretinizi gerçek aşkı bulmak için toplamalısınız. Çünkü Nisan ayından bu yana gezegen konumları sizin gerçek aşkı bulmanız için çabalıyor! Mahremiyete son derece önem veren Hawaya ile evrenin sizin için gösterdiği çabalara siz de yanıt vermeye ne dersiniz?

Terazi burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 6 Haziran-8 Ağustos , 28 Ekim-22 Kasım  

 

 

 

Akrep 

Akrep burçları için uzun yıllar sürecek bir ilişkinin anahtarı Yengeç burcunda olabilir. Kova burcu ile daha önce yaşamadıkları bir aşkı yaşayabilir; Başak ile aradıkları huzuru bulabilirler. 

Bu yıl aradığınız o "anlamlı" ilişkinin filizlenme ihtimali oldukça yüksek. Aşk hayatınızda bazı önemli ve faydalı yeni gelişmelerin olacağı 2020 yılında işinizi şansa bırakmamanızı tavsiye ederiz. 

’Hayat arkadaşını” bulmak isteyenlerin yanında olarak onları ciddi ilişkiye adım adım yaklaştıran Hawaya'yı aşağıdaki şanslı günlerinizden önce denemenizi öneriyoruz!

Akrep burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 8 Ağustos – 6 Eylül , 22 Kasım-16 Aralık  

 

 

 

Yay 

Yay burçları için aradıkları aşkın anahtarı Balık burcunda gizli! Huzur dolu bir evlilik Başak burcu ile gerçekleşirken; İkizler ve Yengeç burçları ile de uyum sağlayabilirler. 

2020 yılı Yaylar için bir lütuf olabilir. Yıla aşk konusunda yavaş başlamış olabilirsiniz ama bu yılı en azından ne olursa olsun nişanlı olarak bitireceğinize eminiz! 

"Nişanlılık mı? O nasıl olacak?" dediğinizi duyar gibiyiz. Tüm üyelerin ciddi ilişki mantığıyla, hayat arkadaşını bulma amacıyla geldiği Hawaya'da; burcunuzun da 2020 yılındaki aşk konusundaki şansından güç alarak aradığınız kişiyi bulacaksınız.

Yay burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 6 Haziran-8 Ağustos, 16 Aralık-31 Aralık