Trendus Logo

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor? - Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
6 / 6

Burcunuza Göre Ciddi Bir İlişki Sizi Ne Zaman Bekliyor?

Oğlak 

Çalışkan Oğlak burcu için Başak ve Boğa burçları destekçi birer eş adayı olabilir. Zıttında bulunan Yengeç ile sürpriz bir aşk alevlenebilir, ayrıca Koç burçları ile uyumlu bir çift olabilirler. 

Uzun zamandır derin ve anlamlı bir ilişki mi arıyorsunuz? Bu yılın bunun için olduğunu söyleyebiliriz! Aşk hayatınızdaki gelişmeler yıl sonuna doğru hız kazanacak. Size iki tavsiye: Sabırlı olun ve dijital ortamda kurulan bağın gerçek bir ilişkiye dönüşmesine izin verin!

Oğlak burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 8 Ağustos – 6 Eylül, 6 Eylül – 3 Ekim  

 

 

 

Kova 

Yenilikçi Kova burçları için Koç burcu sonsuz aşk anlamına geliyor! İkizler, Terazi ve Akrep burçları da uyumlu birer ilişki yaşayabileceği burçlar arasında.  

Kova burçları için yıl biraz karışık başlamış olabilir ama yıl ilerledikçe duyguların sizi çevrelediğini hissetmeye başlayacaksınız. Diyelim ki oldukça utangaçsınız veya gerçek aşkı aramak için artık çok yorgun hissediyorsunuz. İşte modern zaman mucizelerinden çevrimiçi uygulamalar bu noktada devreye giriyor. Mesela Hawaya uygulamasında profil fotoğrafını göstermek istemeyen kişiler için "Bulanıklaştırma’’ seçeneği var. Yalnızca kadın kullanıcılara özel olan bu seçenek ile profil fotoğrafı yalnızca bağlantı kurduğu kişilere gösteriliyor. Üstelik tüm app, ciddi bir ilişki arayanlardan oluşuyor!

Kova burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 6 Eylül – 3 Ekim, 28 Ekim-22 Kasım. 

 

 

 

Balık 

Romantik Balık burçları için en destekleyici ve güvenilir eş adayı Koç burcu! Yay ile masallara konu olacak bir aşk yaşayabilir; Yengeç ve Boğa ile şaşırtıcı ve bol sürprizli bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.  

2020, bekar Balık burçları için oldukça heyecan verici ve romantik bir yıl olacak. Bu yıl hiç ihtimal vermediğiniz kıvılcımlar büyük aşklara ve oradan da mutlu sonlara dönüşebilir! 

Yenilikleri denemeye düşkün, bir o kadar da güvenliğe önem veren Balık burçları; kullanıcıların güvenliği konusunda hassas davranan ve sürekli yeni özellikler eklenen Hawaya'yı deneyebilirler!

Balık burçları için aşk konusunda şanslı oldukları günler: 6 Eylül – 3 Ekim, 22 Kasım-16 Aralık