Trendus Logo

Doğa Rutkay`ın Alaçatı`daki evi InStyle Home`da

Doğa Rutkay`ın Alaçatı`daki evi InStyle Home`da
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 7

Geçtiğimiz yıl gazeteci ve yapımcı olan Kerimcan Kamal ile evlenen Doğa Rutkay için Alaçatı’nın yeri çok ayrı. Hemen hemen tüm tatillerini yıllardır Alaçatı’da geçirmeyi tercih eden başarılı oyuncu, sonunda hayal ettiği gibi bir eve kavuşmuş burada.

“Tatillerde soluğu kuzenim Övgehan ve Gözde Oğultürk’ün sahip olduğu butik otel Göz Oda’da alırdım hep. Geçen yıl Kerimcan ile Port tarafında denize giderken bu evin önünden geçiyorduk. Tam o sırada cama asılı “satılık” ilanını fark ettim. Hemen arabadan inip içini gezmek istedim ama olmadı. Sadece dış kapısının anahtar deliğinden bahçesini görebildim. İşte o an buraya aşık oldum,” diye anlatmaya başlıyor büyük keyifle Doğa Rutkay evi ilk gördüğü günü. Tüm gün denizde yüzerken burayı düşünmüş durmuş. Eşini, Alaçatı’da bir ev sahibi olmanın nasıl güzel olacağını hayalleri eşliğinde ikna etmeye çalışmış. Aslında zor da olmamış.

“Zaten o da Alaçatı’yı çok seviyordu. Ama aklımıza buradan bir ev alalım fikri de henüz düşmemişti açıkcası,” diye belirtiyor. İstanbul-Alaçatı arasında şu sıralar mekik dokuyan Rutkay’ın işleriyle ilgili gündemi hayli yoğun. Burası ona güzel bir kaçış noktası olmuşa benziyor. 

Fotoğrafların bir kısmı için tıklamaya devam edin! Konunun ve fotoğrafların tamamı için ise InStyle Home Ağustos sayısını bayinizden istemeyi unutmayın!