Trendus Logo

Doğal Taşlara İlgi Duymaya Başlayanların Bilmesi Gereken 3 Taş

Doğal Taşlara İlgi Duymaya Başlayanların Bilmesi Gereken 3 Taş - Doğal Taşlara İlgi Duymaya Başlayanların Bilmesi Gereken 3 Taş
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 3

Doğal Taşlara İlgi Duymaya Başlayanların Bilmesi Gereken 3 Taş

 

Pembe Kuvars

Aşk ve barışı simgeler.

 

Pembe diğer bir adıyla rose kuvars sevgi taşıdır. İlahi aşk, öz sevgi, romantik aşk, platonik aşk özetle sevginin her türlüsünü güçlendirir. Kendinizi kabul etmenizi, olduğunuz gibi sevmenizi sağlayan enerjiler taşır. Özgüven için birebirdir. Kalbinizi yeni bir sevgiye ve aşka açmak istiyorsanız pembe kuvars bunun için biçilmiş kaftandır. Ayrıca bu taş kalp yaralarına da iyi gelir. Aile bağlarını güçlendirir, ikili ilişkilerde bağı kuvvetlendirir. Pembe kuvarsın doğurganlığı desteklediğine, kabuslara engel olduğuna ve endişeyi yatıştırdığına da inanılır.


Nasıl kullanacaksınız?

 

Duygusal travmayı yatıştırmak ve pozitif enerjiyi güçlendirmek için meditasyon yaparken pembe kuvars taşınızı elinizde tutabilirsiniz. Yeni bir aşkı kendinize çekmek için yanıbaşınızda komodininizde tutabilirsiniz ya da yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca pembe kuvars ofiste tuttuğunuzda olumsuzlukları engeller; huzur ve barış ortamı yaratır.