Trendus Logo

Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri

Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri - Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 5

Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri

MUHTEŞEM CAZİBE - ÇEKİCİ DAĞINIKLIK

 

Model:

İster geceyi sevdiklerinizle birlikte geçirin, ister arkadaşlarınızla online bir akşam yemeği planlayın, evde kabul edilebilir tek dağınıklık bu. Çok yönlülük birkaç kolay adımda elde edilen topuzda kendini gösteriyor. Üstelik hiçbir rötuş gerekmeden sadece saçı açarak eski stile dönmek mümkün.

Siz de bu görünümü evde uygulayın:

1. Dyson Airwrap™ saç şekillendiricinin ön şekillendirme kurutucusuyla, yüksek ısı ve yüksek hava akışı modunda saçınızı kurutmaya başlayın ve çoğu kuruyana kadar uygulamaya devam edin. Saç diplerinize hacim vermek için kurutma esnasında parmaklarınızla hareketlendirin. 

2. Kuruduktan sonra saçınızı ortadan ikiye ayırın.

3. Saçınızın bir tarafından başlayın. 30mm Airwrap™ başlık yüksek ısı ve hava akışı  modundayken küçük parçalar halinde saçınızı sarın ve hem içe hem dışa doğru bukleler elde edin.

4. Sardığınız her parçayı 5 saniye veya kuruyana kadar ısıtın. Bukleyi son olarak 3 saniyelik soğuk ayarıyla sabitleyin. Saçınızın bir tarafını bitirene kadar işlemi tekrarlayın.

5. Üçüncü ve dördüncü adımı izleyerek saçınızın diğer tarafını da şekillendirin.

6. Bukleleriniz tamamlandıktan sonra, parmaklarınızla buklelerinizi açın.

7. Saç spreyiyle saçınızı sabitleyin ve görünümüzü tamamlayın.

 

Dyson’ın öne çıkan özellikleri

·         Dyson’ın benzersiz 30 mm'lik başlıkları saçınızda hacimli bukleler veya dalgalar oluşturur. Cansız, ince veya düz saç yapısına sahip olanlarda hacimli dalgalar yaratır, gür ve kalın telli saçları olanlar içinse daha sıkı bukleler elde edilmesini sağlar.

·         Hızlı ve kolay takıp çıkarılabilen başlıklarıyla istediğiniz görünümü elde etmeniz için kolaylıkla başlık değişimi yapabilirsiniz.