Trendus Logo

Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri

Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri - Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 5

Dyson'dan Evde Kolaylıkla Yapılabilecek Saç Modelleri

TARZINI KORU - ENERJİK TOPUZ

 

Model:

Günün her saati için mükemmel bir görünüm! Spordan yemek pişirmeye, evinizi yeniden düzenlemeden çalışmaya; bu zahmetsiz görünüm her aktiviteniz için oldukça kullanışlı ve uyumlu.

Siz de bu görünümü evde uygulayın:

1. Dyson Airwrap™ saç şekillendiricinin ön şekillendirme kurutucusuyla, yüksek ısı ve yüksek hava akışı modunda saçınızı kurutmaya başlayın ve çoğu kuruyana kadar uygulamaya devam edin.

2. Yumuşak düzleştirme fırçasını düşük ısı ve orta hava akışı modunda kullanarak, saçınız tamamen kuruyana kadar geriye doğru tarayın. 

3. Esnek saç lastiği yardımıyla saçınızı toplayıp etrafında sararak topuz haline getirin. Tel tokayla topuzu sabitleyin.

4. Daha doğal bir görünüm için saç çizginiz boyunca saç tellerinizi gevşetin.

5. Dilerseniz bir saç spreyiyle saçınızı sabitleyin.

 

Dyson’ın öne çıkan özellikleri

·         Tek bir ürünle saçınızı ıslaktan kuruya doğru şekillendirin. Maşa başlıklarını kullanmadan önce saçı ideal nem seviyesine (hafif nemli) getirebilmek için ön şekillendirme kurutucusuyla başlayın.

·         Yumuşak düzleştirme fırçasının mekanizması, hava akışını fırçalama hareketinizin yönüne göre yönlendirerek tek bir başlıkla fön çekilmiş gibi pürüzsüz ve doğal bir görünüm yaratır.