Trendus Logo

Elizabeth Olsen Işıltılı Güzelliğinin Sırlarını Paylaştı

Elizabeth Olsen Işıltılı Makyajının Ardındaki Sırları Paylaştı - Elizabeth Olsen Işıltılı Güzelliğinin Sırlarını Paylaştı
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 5

Elizabeth Olsen Işıltılı Makyajının Ardındaki Sırları Paylaştı

 

Güzellik önerisi: “Annem ve kız kardeşlerim makyaj yapmıyor dolayısıyla makyaj hakkında öğrendiğim her şeyi işimden dolayı öğrendim. En önemli şey –özellikle tonlarca makyaj yapmış gibi görünmek istemeyenler için- cildi bolca nemlendirici ile hazırlamak. Sonrasında kullandığınız her fondöten daha nemli ve ışıltılı görünecektir.”

Kanamayı önlemek için: “Bacaklarımı bir gençlik dergisinde konu hakkında makale okuduktan sonra traş etmeye başlamıştım. Oradaki tüyoya göre bacaklarınızı dümdüz tutup traşlamanız kanamayı engelliyordu. Hala bu tüyoya uyuyorum."

Doğal kokular üzerine: “Soğan ve sarımsak kokusunu seviyorum. Hatta bir keresinde işten döndüğümde sevgilim çiçekçi kapalı olduğu için bana çiçek almak yerine evde yumurta pişirmişti çünkü bu tarz kokuları sevdiğimi biliyor!”

 Akıllıca harcamalar üzerine: "Biologique Recherche’ın tüm cilt bakım serisine takıntılıyım. 800’e yakın ürününü kullandım. Bu büyük bir harcama ama aynı zamanda kariyerim için bir yatırım olduğunu düşünüyorum"

Saç değişimleri üzerine: "Öğrencilik yıllarımda cesur bir saç kesimi ya da saç rengi denemediğim için çok pişmanım. Şimdiyse eğer rolümün bir parçası değilse bunu yapamazmışım gibi hissediyorum. Dilerim bunu gerektiren bir rol gelir."