Trendus Logo

Evde Yapabileceğiniz Bu Etkinlikler Stresten Uzaklaşmanızı Sağlayacak

Evde Yapabileceğiniz Bu Etkinlikler Stresten Uzaklaşmanızı Sağlayacak - Evde Yapabileceğiniz Bu Etkinlikler Stresten Uzaklaşmanızı Sağlayacak
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 4

Evde Yapabileceğiniz Bu Etkinlikler Stresten Uzaklaşmanızı Sağlayacak

Koronavirüs sürecini kendi sağlığınız ve de çevrenizin sağlığı için en iyi şekilde atlatabilmenin yolu eğer imkanınız varsa evden çıkmamaktan geçiyor. Eğitime ara verildi. Eğer evden çalışma imkanı sunulan bir işe de sahipseniz çok şanslısınız! 

 

Evde kendinizi karantina altına almak bu süreçte size depresif görünebilir. Bunu sıkıcı bulabilirsiniz. Ancak olaya bir "kendine dönüş" şeklinde bakmanız çok daha verimli olacak. İşte koronavirüs sürecinde evde yapabilecekleriniz:
 

  • Boyama ve çizim kitapları

    Mandala çizim kitaplarından mutlaka evinizde vardır. Yoksa da gerekli önlemleri alarak çıktığınız bir alışveriş gününde marketlerde dahi kolayca bulabileceğiniz bu kitaplarla boyama ve çizim çalışmaları yapabilirsiniz. Belki bu sizin için yepyeni bir hobinin kapısını açar. Kendi karakalem çalışmalarınız için cesaretlenebilirsiniz bile!
     
  • Dizi/ film saatleri

    Elbette en sevilen ev etkinlikleri saatlerce süren Netflix maratonları. Netflix haricinde Apple TV+, Hulu, HBO gibi kanalların dizilerine internetten ulaşmanız mümkün. Keyifli dizilerle eğlencenin dozunu artırabilir ya da merak ettiğiniz konuda izleyeceğiniz bir belgeselle bu karantina sürecini çok daha kültürlü bir şekilde geçirebilirsiniz. Size kendinizi en iyi hissettiren filmleri bir daha izleyebilirsiniz. Yüzüklerin Efendisi serisine bir daha başlamaktan daha keyifli ne olabilir ki?