Trendus Logo

Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine

Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine - Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 5

Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine

Colslim hakkında Trendus okuyucularını bilgilendirebilir misiniz?

Colslim, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen besin değerleri standartları doğrultusunda geliştirilen, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın “Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıda” tebliğine uygun olarak üretilmiş toz formda bir gıdadır. İçeriğinde %100 sığırdan elde edilen 15,5 gr kolajen peptid, 5 gr lif, 24 farklı vitamin & mineral ve yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı 1 gr CLA barındıran, düşük kalorili bir öğün alternatifi aslına bakarsanız. Almanya’da formüle edildi ve geliştirildi, üretimini Türkiye’de gerçekleşiyoruz. Şu anda protein kaynağı olarak kolajeni kullanan Dünyada tek alternatif öğün biziz, bu nedenle de Colslim’i bir gıda teknolojisi olarak görüyoruz. Öğün atlamamak, dengeli beslenmek ve aldığımız besinlerden en yüksek faydayı sağlamak üzere geliştirildi. Gün içerisinde hepimiz iş, aile, sorumluluklar, yapılması gerekenler derken büyük bir koşturma içerisine giriyoruz ve kimi zaman akşama kadar yemek yiyemediğimiz oluyor. Günlük besin değeri ihtiyacımızı karşılayamamak ve aç kalmak sağlığımızı tabii ki olumlu etkilemiyor. Bu noktada artık devreye Colslim giriyor, bir porsiyonu günlük besin değeri ihtiyacınızın %30’unu karşılıyor. Şeker ve katkı maddesi içermiyor. Vanilya Bisküvi ve Çikolata Bisküvi olmak üzere iki aromamız bulunuyor.

 

Colslim'in nasıl kullanılmasını öneriyorsunuz? ​

COLSLIM’in en basit kullanım şekli 300 ml yağsız süt ile karıştırmak, bu şekilde 1 dakikada tüketilmeye hazır hale geliyor. Süt ile tüketilmesini önermemizin sebebi sütün protein ve mineral yönünden de zengin bir besin kaynağı olması. 300 ml yağsız süt ile karıştırıldığında 8 gr’a yakın bir protein miktarı de sütten geliyor, bu şekilde 1 porsiyon yağsız süt ile hazırlanmış Colslim 23 gr protein değerine sahip oluyor. Arzu edilirse bitkisel kaynaklı sütlerle de tabii ki hazırlanabilir.

Bu hızlı kullanım şekli dışında birçok farklı ve lezzetli tariflerde de kullanılan bir ürün. Kekten kurabiyeye birçok fit tarifin içerisinde Colslim’i kullanarak lezzetli ve besin değeri yüksek alternatifler yaratmaya çalışıyoruz.  Web sitemizde “Fit Tarifler” altında Uzman Diyetisyenimiz Dilan Yavuz tarafından besin ve enerji değerlerinin çalışıldığı birçok pratik tarif yer alıyor.