Trendus Logo

Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine

Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine - Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 5

Girişimci Derin Fidan ile Colslim Üzerine

Kullanıcılar Colslim sonrası kendilerinde ne gibi değişiklikler gözlemliyorlar?

Kolajen, insan vücudundaki proteinin yaklaşık %30’unu oluşturmaktadır. Çoğunlukla ciltte, kemiklerde ve vücuttaki bağ dokusunda yer alır. Derimizde bulunan proteinlerden kolajen ve elastin, ölü cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak deriye destek olur ve esneklik kazandırır. İlerleyen yaşla birlikte vücudun kolajen üretimi oldukça azalır ve hepimizin deneyimlediği gibi ciltte sarkmalar, çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Yapılan araştırmalar kişinin günlük rütinine kolajen eklemesinin ciltteki nem ve esneklik kaybının dengelemesine destek olduğu göstermektedir. Bunun yanı sıra kolajen, genç veya yaşlı her kişi için kas kütlesi kaybına karşı etkili bir protein bileşenidir. İyi hazırlanmış bir diyet ve rutin egzersiz programı ile beraber kolajen kullanımı, bir protein olarak kas kütlesini arttırmaya ve yağ kütlesini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Diğer protein kaynaklarından farklı olarak kolajen, vücudun kas gelişimi için ihtiyaç duyduğu aminoasit dengesinde, doğal kaynaklı bir protein çeşididir. Colslim’in içerisinde 15,5 gr kolajen bulunmaktadır. 

Ayrıca, içeriğinde bulunan 5 gr prebiyotik lif kalın bağırsakta bulunan iyi bakterileri yararlı bir şekilde besleyen özel bitkisel liflerdir. Vücudumuz bu lifleri sindiremez, bunun yerine kalın bağırsaklarda fermente olurlar. İyi bakterilerin büyümesini destekleyen, kötü ve hastalığa neden olan bakterilerin ise gelişmesini engelleyen bir etki yaratırlar. Her lifli gıda prebiyotik değildir ancak Colslim’den alacağınız lif prebiyotik liftir.

Günlük ihtiyacımız olan besin değerlerini almamıza yardımcı olarak dengeli beslenmemizi destekler, güzel bir diyet programıyla uygulandığında da kilo kontrolüne yardımcı olur.

 

Colslim’i kimler kullanabilir?

Dengeli beslenmeye özen gösteren herkes Colslim’i ana ya da ara öğün olarak kullanabilir. Bunun haricinde amatör ya da profesyonel olarak spor yapan ve protein takviyesi kullanan kişiler için de antrenman öncesi ve sonrası öğünü olarak kas oluşumunu ve kas iyileşmesini kolajenin gücünü kullanarak desteklemek için tüketebilirler. Aç kalmadan kilo kontrolünü sağlamak isteyen kişiler, kolajen takviyesi kullanan ve cilt sağlığına önem verenler, “az vakit, az kalori, çok fayda” diyen pratik ve lezzetli öğünleri tercih eden herkes kullanabilir.

 

Okuyucularımız Colsli​m'e nereden ulaşabilirler?

Colslim’i web sitemizden üzerinden sipariş verebilirler, ana satış noktamız burası ancak bu noktaları geliştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok yeni olarak iki özel spor salonuyla anlaştık, buralarda antrenman öncesi ve sonrası öğünü olarak hazırlanarak sunuluyor, dilerseniz satın da alabiliyorsunuz. Bir yandan da sağlıklı beslenmeyi destekleyen kafe ve restoranlarda çalışmalarımız devam ediyor. Hem sıvı hem de tariflerle birlikte “Colslim’i daha farklı şekillerde nasıl sunabiliriz?” üzerinde çalışıyoruz.