Trendus Logo

Güzellik İlhamı: Taylor Swift'in Fransız Balıksırtı Saç Örgüsü

Güzellik İlhamı: Taylor Swift'in Fransız Balıksırtı Saç Örgüsü - Güzellik İlhamı: Taylor Swift'in Fransız Balıksırtı Saç Örgüsü
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 2

Güzellik İlhamı: Taylor Swift'in Fransız Balıksırtı Saç Örgüsü

Evermore gerçek bir sonbahar- kış sezonu albümü. Hal böyle olunca o ruh albüm kapağına da yansıyor. Taylor Swift'i ormanlık alanda kareli kabanı ve Fransız balıksırtı saç örgüsüyle görüyoruz! Makyajda da soğuk havaların romantik esintisi yakalanmış.

 

Özellikle pandemi nedeniyle sıkça evde vakit geçirdiğimiz şu dönemde Taylor Swift bizlere, ev topuzu haricinde bir saç modeli daha denemek için ilham veriyor!

 

Taylor Swift'in daha çok "balıksırtı" adıyla bilinen Fransız örgüsü saç modelinin inceliklerine gelecek olursak:

Taylor'ın saç modelinin öncelikle yeni yıkanmış bir saçta bu salaş etkiyi veremeyeceğini söyleyebiliriz. Saçlarınızı yıkadıktan bir gün sonra bu modeli denerseniz daha benzer bir görünüm yakalayabilirsiniz. Temiz saça uygulamak istiyorsanız deniz tuzu spreyinden yararlanabilirsiniz.

 

Bu modeli bu kadar havalı kılan şey kıvırcık saç tutamlarının çabasızca dağılması. Bu nedenle saçlarınızda herhangi bir ısıl işlem yapmadan, doğal hallerine saç köpüğü uygulayıp dalgalarınızı ve buklelerinizi belirginleştirerek işe başlayabilirsiniz.