Trendus Logo

İyi Geçen Bir Buluşmadan Sonra Erkekler Neden Aramaz?

Hızlı Seks - İyi Geçen Bir Buluşmadan Sonra Erkekler Neden Aramaz?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 4

Hızlı Seks

Onu tanımıyorsunuz ve sadece ilk görüşmede tanımanız pek mümkün değil. Ne yazık ki buluşmanın ilk günü kendinizi her şeyinizle bir erkeğe açmak onları uzaklaştırabiliyor.

Neden mi? Bizler duygusal insanlarız, erkekler ise olaya biraz daha düz ve duygusuz yaklaşıyorlar. Bizler çok çabuk bağlanabiliyorken, onların bunun için zamana ihtiyacı oluyor; durumu biraz daha geç sindiriyorlar diyebiliriz.

Bir adamın sizden etkilenmesi veya hayatında yer açabilmesi için sizi tanıması gerekir. Bu fırsatı onlara tanımazsınız, telefon başında bütün gün beklemek zorunda kalırsınız. Çünkü sizi merak etmiyorlar, çünkü ilk günden her şeyinizi onunla paylaştınız. Gizem ne yazık ki merak uyandırıyor.

Bazılarınız taktiklerden hoşlanmadığını söyleyebilir, ama üzgünüz ki tanımadığınız birini hayatınıza dâhil etmek istiyorsanız kafanızda programlama yapmanız gerekir. Bunu matematik gibi düşünün; problemi çözersen sonucu elde edersin.

Aceleci davranmayın. Bırakın sizi tanısın, merak etsin. Hem bir birinizi tanıdıktan sonra yaptığınız seks daha tutkulu ve heyecanlı olacaktır.