Trendus Logo

İlhamını İskandinav Hayat Tarzından Alan Vitruta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İlhamını İskandinav Hayat Tarzından Alan Vitruta Hakkında Bilmeniz Gerekenler - İlhamını İskandinav Hayat Tarzından Alan Vitruta Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 6

İlhamını İskandinav Hayat Tarzından Alan Vitruta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

Vitruta'da Fjällräven, Rains, Sandqvist gibi İskandinav stilinin öncü markalarını keşfedebiliyoruz. Peki, mağazadaki parçalar da göz önüne alındığında İskandinav stilini bu denli özel kılan noktalar nelerdir?

S.G.: Aslında bir önceki soruya verdiğim cevabın aynısı olacak ama yine rahat ve fonksiyonel olmaları diyeceğim. Çok doğru renkler kullanıyor ve çok doğru renk tonlarını bir araya getirebiliyor olmaları da diyebiliriz. Bunların hepsini çok şık olmamız gereken ortamlara da uydurabiliyor olmaları, şıklığı parıltılı, pullu, ekstra detaylı ve çok renkli şeylerde değil, çok daha basit bir şekilde yapıyor olmaları onları özel kılan şeylerden sadece birkaçı. Hiç şüphesiz tasarladıkları bütün ürünleri çok uzun süre kullanabileceğimiz şekilde dayanıklı yapıyor ve bu şekilde aslında bütün ürünlerin ömrü uzadığı için sustainability yani sürdürebilirliği de arttırmış oluyorlar. Bu stili bu denli özel kılan şeyler ve İskandinav stilini bir moda akımı haline getiren şeyler de bunlar.