Trendus Logo

İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz!

İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz! - İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 4

İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz!

Günümüzün sancılı durumlarının başında "ilişkinin adını koyamamak" geliyor. Bu bazıları için heyecan verici, aşkı besleyici ve arzuyu arttırıcı bir durumken, bazı insanlar eski ilişki alışkanlıklarına özlem duyuyor. Sosyal medyada da mizahı fazlasıyla yapılan bu durum "keşke eskisi gibi çıkma teklifi olsa" şeklinde yorumlanıyor. Bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz bilmiyoruz ancak eğer bu durumdan muzdaripseniz ilişkinizin gerçek bir ilişki olduğunu belli eden bazı ipuçlarını sizlere hatırlatmak istiyoruz.


Daha fazla "acaba sevgili miyiz" diye düşünmeyin. Maddeleri okuyun ve ilişkinizin hangi aşamasında olduğunuzu öğrenin:
 

  • Birbirinize "seni seviyorum" dediniz mi?

    "Seni seviyorum" özel bir cümledir. Gün içerisinde sıklıkla söylediğimiz türden cümlelere benzemez. Ancak bu cümlenin söylendiği an büyük önem taşıyor.Laf arasında söylenmiş alalade bir "seni seviyorum" değil de, gerçekten hissedilmiş, yoğun bir duygusal paylaşımın ardından söylenmiş "seni seviyorum" çok ama çok önemlidir. Eğer karşı taraftan gerçekten bu cümleyi tüm bedeninizi titretecek şekilde duyduysanız artık ilişkinizi çevrenize gönül rahatlığıyla duyurabilirsiniz.
     
  • Birlikte fazla vakit geçiriyorsanız, orada hiçbir şey olmadığını söyleyemezsiniz.

    Sevgi vakit geçirmek ister. Bedenler birbirini görmek, dokunmak ister. Sevgi özletir. Özlem de beraberinde görüşmeyi getirir. Sevdiğiniz kişiyi yanından ayrıldıktan bir saat sonra dahi özlemeye başladınız mı? Bunu kime karşı hissedersiniz ki? Elbette sizin için özel olan birine, arzuladığınız birine. Haftada birden fazla plan yapıyor ve çok uzun saatler vakit geçiriyorsanız sevgilisiniz diyebiliriz!