Trendus Logo

İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz!

İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz! - İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 4

İlişkinizin Hangi Aşamasındasınız? "Sevgili Miyiz" Sorusuna Cevap Veriyoruz!

 • Ailesi ve arkadaşları sizi biliyor. Hatta onlarla tanıştınız bile!

  Çevresinde değer verdiği insanlara sizden bahsetti mi? Bu çok önemli. Sizinle buluştuğunda telefonu çalıyor ve annesi aradığında "arkadaşımlayım" diyorsa sorunumuz var demektir. Ancak "kız/erkek arkadaşımlayım" diyorsa ya da direkt olarak isminizi belirterek kimle olduğunu paylaşıyorsa bingo! Sizden artık ailesine ve arkadaşlarına bahsetmiş demektir, bu da bir ilişki içinde olduğunuzu doğrular.

 

 • Kullandığı dating app'leri telefonundan sildi mi?

  Dating app'leri telefonundan teker teker kaldırdı mı? O halde size, ilişkinize gerçekten değer veriyor ve ona kanalize olmak istiyor demektir. Bu nedenle de olası kafa karışıklıklarına ve yanlış anlaşılmalara zemin hazırlamamak için dating app'leri kaldırmış olabilir. Bu gerçekten pozitif bir adım!

   
 • Gelecekten bahsediyor ve birlikte hayaller kuruyorsanız bu kesinlikle bir ilişki!

  Almak istediği evi ilk sizinle mi paylaşıyor? Ya da gitmek istediği bir Avrupa kentinde yanında hayal ettiği kişi siz misiniz? Bundan daha bariz bir işaret olamaz. Kesinlikle sevgilisiniz ve bu ilişkinin iyi yerlere gitme ihtimali çok çok yüksek!