Trendus Logo

Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer

Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer - Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 8

Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer

 

Günlük Rutinim Nasıl? 

Normalde 6:30’ta kalkıyorum ama karantinadan dolayı çocuklar daha uzun uyuyabiliyor, bu yüzden ben de biraz daha fazla yatakta kalıyorum. Kalkar kalkmaz hemen spor kıyafetimi giyiyorum, böylece antrenman yapmam kesin oluyor. Makyajımı yaptıktan sonra köpeğimiz Şila ila çıkıyorum. Döndüğümde çocukları uyandırıyorum ve hepimizin kahvaltısını hazırlıyorum. Kahvaltıdan sonra çocuklar okullarına ve ben işime başlıyorum. Bu aralar çok yoğunum çünkü takipçilerimi her kanaldan spor için motive etmek istiyorum. Her gün mutlaka yeni bir video çekip paylaşıyorum, haftanın iki gününde canlı yayın olarak da beraber ders yapıyoruz. Öğlen yemeğini bu arada herkes farklı bir saatte yiyor ve ben hazırlıyorum. Öğlen saatlerinde kendim antrenmanımı yapıyorum. Kerem ve Noah da benimle aynı saatte yapıyor, öyle bir alışkanlık oturttuk çünkü bu şekilde olmazsa onlar da hiç hareket etmez. Kızların basketbol antrenmanı oluyor ve Zoe kendi odasında dans ediyor. Hiphop’a başladı ve çok yetenekli, keyif alarak baya bir kardiyo yapıyor.  

 

Akşam yemeği yine de hep beraber yiyoruz. Yemekten sonra Kerem ile mutfağı toparlıyorum. Hayatımda ilk defa bana bir erkek hep yardım ediyor ve bu kadın işi diye beni yalnız bırakmıyor, kendimi çok şanslı hissediyorum. Bitirince genelde saat 20.00 civarı oluyor ve ondan sonraki zamanı çocuklarıma ayırıyorum. Monopoly, Uno gibi oyunları oynuyoruz, bazen resim yapıyoruz veya birbirimize hikaye anlatıyoruz. Böyle akşamların sayılı olduğunun farkındayım çünkü kızlar hızlı büyüyor ve ergenliğe girdikten sonra arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi tercih ediyorlar.  

Saat 21.30’ta çocukları yatırmaya başlıyorum; önce Noah’yı, sonra Zoe’yi. İkisi uyumadan önce biraz sohbet etmek istiyorlar ve bu çok hoşuma gidiyor. Saat 22.00’dan sonra artık “Kerem ve ben” zamanı. Bu aralar daha geç kalktığım için biraz daha geç yatabiliyorum ama 23:30 gibi gözlerim kapanıyor, çok uykum geliyor ve kafamı yastığıma koyduktan sonra hemen uykuya dalıyorum.