Trendus Logo

Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer

Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer - Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
8 / 8

Influencer'ların Karantina Günlüğü: “Squatgirl” Doris Hofer

 

Güzellik sırlarım 

Ben pahalı kremler için hiç para harcamıyorum çünkü bir kremden öbür kreme çok fark olduğunu düşünmüyorum. Güvendiğim, hayvan testleri yapmayan bir markadan gelirse ve hassas cildimi güzel nemlendirirse tamamdır. Cilt temizliğine çok önem veriyorum. Akşamları makyajımı siliyorum, cildimi yıkıyorum ve sonra bir tonik ile bir daha siliyorum. Haftada bir kere peeling ve maske yapıyorum. Güzellik bana göre tamamen içten geliyor o yüzden günde 2-3 litre su içiyorum, sağlıklı besleniyorum ve spor yapıyorum. Antrenmandan sonra cildim pırıl pırıl parlıyor çünkü terle tüm toksinleri atmış oluyorum.  

Saçım içinse tarifim şu şekilde: Her iki günde bir yıkıyorum ve şampuan sonrası bakım kremi kullanıyorum. Haftada bir maske uygulanıyorum. Mümkünse saçımı kurutma makinasıyla kurutmuyorum ve diplerine biraz yağ sürüyorum. 6 ayda bir uçları kestiriyorum ve dipleri her 3 ayda bir boyatıyorum. 

Yani kısaca, ben paramı güzellik ürünleri için değil, yemekler için harcıyorum - avokado, chia, kinoa, kaju ve hurma gibi gıdalar fiyat olarak pahalı ama olsun.