Trendus Logo

Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler

Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler - Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 4

Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler

Koronavirüs izolasyonu her birimizi evlerde karantina sürecine taşıdı. Kimimiz yalnızlıktan çıldırıyoruz evet ancak bu süreçte bazı evli çiftlerin de aksine yalnızlığa ihtiyaç duyduğu dikkat çekiyor. 

 

Koronavirüsün ortaya çıktığı Çin'e baktığımızda virüsün etkisi azaldıkça evli çiftlerin boşanma oranının arttığı gözlemlendi. 


Siz de ilişkiniz ya da evliliğiniz bu süreçte zarar görsün istemiyorsanız partnerinizle evde yapabileceklerinize göz atabilirsiniz:


Sürekli yan yana vakit geçirmeyin.

Gündüzleri yemek saatleri haricinde birlikte vakit geçirmemeye çalışın. Akşam saatleri buluşma saatiniz olsun. Tıpkı normal bir hafta içi gününde olduğu gibi. Zaten gündüz evden işlerinizi sürdürüyorsanız siz de partneriniz de odaklanmak yalnızlığa ihtiyaç duyacak demektir. 


Birlikte yemek yapın.

Yeni lezzetleri ve mutfakları birlikte deneyimlemeye ne dersiniz? Yeni tatlılar, mezeler, yemekler, kokteyller deneyerek süreci eğlenceli hale getirin.