Trendus Logo

Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler

Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler - Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 4

Karantinada Eşiniz veya Sevgilinizle Yapabileceğiniz Eğlenceli Şeyler

Dizi/film maratonu yapın.

Sevdiğiniz atıştırmalıklar ve içecekleri hazırlayarak saatlerce bir diziye başlayarak izleyin. Yeni bir şeyler paylaşmak sizi yakınlaştıracak. Ya da anıların ve bilinenin güvenirliğine sığınmak isterseniz Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Star Wars, Avengers gibi ikonikleşmiş film serilerini birlikte tekrar izleyebilirsiniz.


Birlikte egzersiz yapın.

Spor aktivitelerinizi birlikte yapın. Hem ruhsal hem de bedenen rahatlamak için birlikte yoga yapabilirsiniz. Meditasyon, nefes egzersizleri de birlikte deneyimleyebileceğiniz alternatifler. En güzeli de ne biliyor musunuz? DANS EDİN! İnternet gibi mükemmel bir imkana sahipsiniz. Online derslere katılın ya da videolar izleyin. Deneyin. Başaramayıp saçmalayın. Her saçmalık kahkahaları beraberinde getirecek ve çok eğleneceksiniz. Justin Bieber ve Hailey Baldwin çifti karantina sürecinde TikTok hesabı açtı ve birlikte dans ederek hünerlerini takipçileriyle paylaşıyorlar. Belki sevgiliniz/eşiniz ve siz yeni sosyal medya fenomenleri olacaksınız. Kim bilebilir ki?