Trendus Logo

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da - Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 3

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da

Evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulan PopDog'un girişimcisi Yiğit Sucu sorularımızı yanıtladı.

Öncelikle PopDog'un yaratım sürecini merak ediyoruz.

 

2016 yılında New York’ta Zee.Dog mağazasına girdiğimde ürünlere, markanın çalışma politikasına ve vizyonuna aşık olup markayı araştırmaya başladım. Uzun uğraşlar sonrasında markanın kurucularına ulaştım. Türkiye pazarında olmadıklarını ve organik büyümeyi hedeflediklerini, sosyal sorumluluk projelerini ve duruşlarını öğrendikten sonra şirketimiz PopDog’u ilk sahiplendiğimiz köpeğimiz Popcorn’un isminden esinlenerek kurdum. Logo ve kurumsal kimliğimizi, işlerini çok beğendiğim arkadaşım italik.co markasının sahibi Cem Erman tasarladı. Sonrasında da pet ürünleri piyasasında alışılmışın dışına çıkarak organik büyüme hedefimizle beraber adım adım ilerledik ve ilerlemeye de devam ediyoruz.

 

Evcil hayvan sahipleri PopDog'da ihtiyaçları olan hangi ürünleri bulabilirler?

 

Her türlü tasma çeşidinden yağmurluklara, kışlık montlardan mama kaplarına, yataklara kadar bir köpeğin ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri bünyemizde barındırıyoruz. Tabii ki kedileri de unutmadık, kediler için de mama kapları, boyun tasmaları ve hatta kedisini gezdirmek isteyen müşterilerimiz için kedi göğüs ve gezdirme setlerimiz mevcut.