Trendus Logo

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da - Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 3

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da

Sanıyoruz ki evcil hayvanlarda en önem verilen konu güvenliği de içeren tasmalar. Kedi ve köpek aksesuarları içeren PopDog'un, daha aktif ve daha hareketli küçük dostlarımız için tasarladığı tasmalara bu açıdan da güvenebilir miyiz?

 

Güvenlik konusunda en iddialı markalardan biriyiz. Ürünlerimizin 100% arkasındayız. Kopma, aşınma, yırtılma gibi sorunlarla karşılaşmadan seneler boyu kullanabilecekleri ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Ailemizde sahiplendiğimiz 3 kedi ve 2 köpek olması nedeniyle tüm ürünleri kendimiz de test etme şansımız oluyor. Bu sebeple 4 patili dostlarımızın güvenliğinin her zaman en büyük önceliğimiz olması gerektiğine inanıyoruz. 2 kg’lık Chihuahua ya da Pinscher gibi köpeklerden 60-70 kg’lara varan dev boy Danua, Kangal benzeri cinslere kadar her türlü köpeğin güvenle kullanacağı ürünler sunuyoruz.

 

Ülkemizde özellikle son yıllarda basına yansıyan olumsuz haberlerin yanı sıra hayvan sahiplenmeye ve mama yardımlarına dair olumlu gelişmelerin de artıyor olması mutluluk verici. Bununla ilgili görüşlerinizi de öğrenmek isteriz.

 

Olumsuz haberlerin önüne geçmenin aslında oldukça kolay olduğuna inanıyorum. Uzun süredir beklenen, kanun önünde 4 patili dostlarımızın bir mal değil can olduğu kararının meclisten geçmesi ve ciddi para cezası ile beraber hapis cezasının getirilmesi ile her türlü caniliğin önüne geçilebilir. Güzel haberlere de bir o kadar seviniyorum, sahiplenmelerle birlikte insanların farkındalıklarının arttığına inanıyorum. Evinde ufak dostu olan herkes bir şekilde dışardaki canları da düşünmeye başlıyor ve onlara bakmaya başlıyor. Az ya da çok fark etmeden mama yardımları yapan kapısının önüne bir kap mama bir kap su koyan, tüm hayvanlara saygı gösteren, güzel kalpli insanların her geçen gün arttığını görüyorum.

 

Tasarımlarda çiçeklerden çizgi dizi karakterlerine, ekoselerden meyve desenlerine rastladığımız geniş bir skala var. Gelecek vadede eklemeyi düşündüğünüz desen ve koleksiyonlardan bahsedebilir misiniz?

 

Ürünlerimizin tasarımları 4 ayda bir tamamen yenilendiği için aslında hepsi “limited” kategorisinde diyebiliriz. Sezona ve o senenin modasına göre desenler dinamik bir şekilde değişiyor. Örneğin kış dönemine çok güçlü gireceğiz, yepyeni tasarımlarla, şu ana kadar görülmemiş ürünlerle müşterilerimizi buluşturacağız.