Trendus Logo

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da - Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 3

Kedi ve Köpek Dostlarınız İçin Keyifli Aksesuarlar PopDog'da

PopDog koleksiyonlarının renk skalasında ve tasarımlarında ilham kaynaklarınız neler?

 

Her koleksiyonun bambaşka hikayesi ve esinlenildiği temaları oluyor. Örneğin bir önceki sezonlarımızdan Marrakesh serisinde, Fas kültürüne ve desenlerine yer verildi. Pastel tonlarla beraber, tekrarlayan desenler kullanıldı. Her sezonun teması farklı oluyor ve dinamik bir şekilde o yılın modasını ve renklerini yakından takip ederek ama aynı zamanda da zamansız ürünler getirmeyece çalışıyoruz.

 

Koleksiyonunuzdaki parçaların isimleri de oldukça ilgi çekici. Çıkış noktalarında belli bir ilham kaynağı var mı?

 

Koleksiyon isimleri tamamen esinlenilen temalardan çıkıyor. Örneğin en çok satan desenlerimizden Mahalo serisinde Havai kültüründen ve desenlerinden esinlenildi ve anlamı da yine Havai dilinde teşekkür etmek ya da minnet etmek diyebiliriz.

 

Markanızın amiral gemisi denebilecek; en çok ilgi gören koleksiyon veya ürün hangisi?

 

Markamızın amiral gemisi olarak tanımlayabileceğimiz spesifik bir ürün ya da koleksiyon yok ama geldiği gibi tükenen, insanların ürünler gelmeden bize kontak detaylarını bıraktıkları ürünlerimiz var diyebiliriz. Örneğin Zee.Bed bunlardan biri. 4 patili dostlarımız için üretilen, onların vücut şeklini alan viscoelastic materyaldan üretilen yıkanabilir yataklarımız daha stoklarımıza gelmeden neredeyse bitiyor. Ya da Ozzy ya da Bel-Air gibi incecik  ve kesinlikle su geçirmeyen yağmurluklarımız hayvanseverler tarafından muazzam rağbet gördü. Soft-Walk adı altında getirdiğimiz çekme önleyici tasmalarımızın da ayrı bir hayran kitlesi bulunmakta.Aslında kısacası her ürün farklı insanlara farklı şekilde hitap ediyor. Fakat PopDog ile tanışan hayvanseverlere genelde bağımlılık yaptığımız söyleniyor. Tesadüfen bir ürünümüzü alıp kullanan müşterilerimiz genelde diğer ürünlerimizi de merak edip mağazalarımızdan ya da websitemizden ya da çalıştığımız diğer pet shop, pet cafe, pet spa gibi birçok yerden bulabiliyorlar.