Trendus Logo

Kepekle Savaşınızda Size Yardımcı Olacak Doğal Çözümler

Kepekle Savaşınızda Size Yardımcı Olacak Doğal Çözümler - Kepekle Savaşınızda Size Yardımcı Olacak Doğal Çözümler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 2

Kepekle Savaşınızda Size Yardımcı Olacak Doğal Çözümler

Kepekle biraz da doğal çözümler yardımıyla baş edin. Önereceğimiz yöntemleri belli süre deneyerek size iyi gelip gelmediğini deneyebilirsiniz. Çözümlerimiz saçlarınızı kepeklerden arındırmakla kalmayacak, bakım da yaparak çok daha parlak ve havalı saçlara kavuşmanızı sağlayacak.

 

Çay ağacı yağı: Çay ağacı yağının faydası kepekler için oldukça bilindik, hatta şampuan markaları da formüllerine bu yağı ekliyorlar. Ancak kendiniz de birkaç damla çay ağacı yağını her zaman kullandığınız şampuanınıza ekleyebilirsiniz. Saçlarınızı masaj yaparak köpürtün, 3 dakika bekletin ve ardından soğuk suyla durulayın.

 

Elma sirkesi: Sirkedeki antibakteriyel özellik saç derinizi temizleyerek yatıştırır. Eşit oranda elma sirkesi ve suyu bir kasede bir araya getirin. Saçınızı her zamanki gibi yıkayıp duruladıktan sonra bu karışımı saçınıza dökerek saç derinize masaj yapın. 10 dakika bekleyin ve ardından soğuk suyla saçlarınızı arındırın.

 

Karbonat: Saç derinizdeki fazla yağı karbonat ile temizlemeniz mümkün. Saçınızı ıslatın ve kabartma tozunu parmak uçlarınıza alarak saç derinizi ovalayın. Ardından rutin yıkama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.