Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
18 / 27

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

SHISEIDO’DAN YAZ BAKIM KİTİ

Güneş koruma serisinde liderliğini koruyan Shiseido, güneş öncesi ve sonrası bakım konusunda da ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

 

Shiseido ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak artık çok kolay. Güneş öncesi cildinizi hazırlamanız için birbirinden farklı ürünler sunan Shiseido, geliştirdiği bakım ürünleri ile cildinizi nemlendirir, güneş lekerinin oluşmasını engeller, göz çevresinde oluşabilecek olan problemlere karşı savaşır ve içerdiği antioksidanlarla cildinizin aydınlık görünmesini sağlar.

 

Güneş öncesi ürünlerinin yanı sıra, güneş sonrası ürünleri ile de cildinizin onarımını sağlayan Shiseido; ürünlerinde kullandığı gelişmiş teknolojiler sayesinde, cildin savunma gücünü arttırır ve güneş ışınlarının verdiği hasarın anında azaltılmasına yardımcı olur. 

 

 • Ultimune Power Infusing Concentrate

 

Güneş için faydası: Yaz aylarında cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı daha dayanıklı olmasını sağlar ve yoğun bir antioksidan desteği verir.

 

Shiseido’nun en çok sevilen ürünü olan ve 200 güzellik ödülü sahibi Ultimune Güç Konsantresi, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. ImuGeneration Teknolojisi sayesinde cildin savunma gücünü artırır. 

 

 • Ultimune Power Infusing Eye Concentrate 

 

Güneş için faydası: Yoğun nemlendirme etkisi ve antioksidan desteği ile güneşin zararlı ışınlarından kaynaklanabilecek göz çevresi problemlerine karşı cildin savunma gücünü artırır. 

 

Göz çevresinde oluşabilecek morluk–şişkinlik-ince çizgiler-kuruluk–sarkma problemlerine karşı cildin savunma mekanizmasını güçlendirerek çözüm bulur. 24 saat nemlendirme sağlar ve anında nemli, pürüzsüz, toparlanmış bir cilt yaratır. 

 

 • Treatment Softener

Güneş için faydası: Cildi neme doyurur ve uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. 

 

Antioksidanlar, yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bileşenler içeren, 24 saat etkili yumuşatıcı losyondur. İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir, cildin netliğini arttırır ve cilt dokusunu güzelleştirir. “InternalPowerResist” teknolojisine sahip olan bu yumuşatıcı, cildin yaşlanma belirtileri ve dış streslerden korunması için cildin savunma mekanizmalarını güçlendirmeye yardımcı olur.

 

 • White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum

Güneş için faydası: Leke oluşumunu büyük oranda önler ve var olan lekelerin azalmasına yardımcı olur. 

 

Aydınlık ve parlak bir cilt için koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini hedef alan serumdur. Cildin iç ve dış melanin bölgelerini özel olarak formüle edilmiş bileşenler ile etkiler. Koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini iyileştirir ve yenilerinin oluşmasını önler. İçten parlayan daha eşit ve aydınlık bir cilt ortaya çıkar. Sadece 1 haftada daha berrak bir cilde kavuşursunuz. Leke sorunu yaşayan tüm cilt tipleri kullanabilir.

 

 • White Lucent Brightening Gel Cream

Güneş için faydası: Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve aydınlık bir görünüme kavuşturur. 

Parlak, ışıltılı ve eşit tonlu bir cilt için canlandırıcı ve lekelere karşı cildi aydınlatıcı özellik taşıyan jel kremdir. Yeni leke oluşumuna karşı ciltte bariyer oluşturur. Kuruluktan kaynaklanan ince çizgilerin oluşmasını önlemek için cildi 24 saat nemli tutar. Anında nem ile doymuş cilt görüntüsü sağlar.

 

 • White Lucent Overnight Cream&Mask

Güneş için faydası: Ciltte leke oluşumunu engeller. Özellikle güneş ışınların verdiği hasarın anında azaltılmasına yardımcı olur. Cildi aydınlatır ve yoğun bir şekilde nemlendirir. Tatil döneminde gün aşırı maske olarak kullanılabilir.

 

Cildi güçlü şekilde aydınlatma özelliği taşıyan ve 2 farklı şekilde de kullanılabilen gece bakımıdır. Sabah uyandığınızda cilt tonunun daha eşit, daha parlak ve daha canlı olmasını sağlayan, maske ve gece kremi olarak kullanılabilen bakım ürünüdür. Cilde hafif ve ipeksi bir aydınlık verir. Özellikle güneş ışınlarının verdiği hasarın anında azaltılmasına yardımcı olur. 

 

 • Perfect Cleansing Oil

Güneş için faydası: Yaz aylarında sıkça kullandığımız SPF içeren ürünleri en iyi şekilde ciltten arındırır.

 

Yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarır. Göz makyajı temizliğinde de kullanılabilir. 

 

 • Complete Cleansing Microfoam

Güneş için faydası: Hem SPF içeren ürünleri ciltten arındırmaya, hem makyajınızı çıkarmaya, hem de cildinizi temizlemeye yardımcı olur. Güneş ürünü kullanıldığında en pratik cilt temizleme ürünüdür.

 

Kullanımı kolay, son derece etkili cilt temizleyici köpüktür. Cildi kirden, makyajdan derinlemesine temizler ve arındırır. Yoğun makyaji bile etkili bir şekilde temizler. Cildi hem pürüzsüzleştirir hem de nemlendirir. 

 

 • Waso Beauty Sleeping Mask

Güneş için faydası: Güneşe maruz kaldığı için kuruyan ciltler için mükemmel nemlendirme sağlar.

 

Cildi derin bir uyku çekmişsiniz gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri uyumadan önce cilde uygulanır ve siz uyurken sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. 

 

 • Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream

Güneş için faydası: Yaz aylarında kuruyan ciltler için gece kremlerinin kullanılması çok önemlidir. 

 

Kırışıklıkların görünümünü hızla iyileştirmek için cildin onarım gücünü optimize eden ekstra zengin ve besleyici, yaşlanmaya meydan okuyan gece bakım kremidir. Cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için anti-aging bakımda daha hızlı sonuç veren ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir.

 

 • Vital Perfection Overnight Firming Treatment

Güneş için faydası: Yaz aylarında kuruyan ciltler için gece kremlerinin kullanılması çok önemlidir. 

 

Cildi sıkılaştırma ve toparlama uzmanı Vital Perfection serisinin tüm ciltler için uygun gece kremidir. Sadece 1 haftada daha sıkı bir cilt görünümü yaratır. 4 hafta içinde daha toparlanmış ve aydınlık bir cilt ortaya çıkarır.