Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
11 / 27

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

SHISEIDO GÜNEŞ KORUMA SERİSİNDE YENİLİK

Deniz ve okyanusu kirletmeyen, çevre dostu formülü ile güneş koruma serisini geliştiren Shiseido, iki yeni ürünü ile yazın vazgeçilmezi olacak.

 

Shiseido, güneş koruma serisine katılan yeni ürünlerini ve lider olduğu güneş makyaj serisini yeniden keşfetmeye davet ediyor. Shiseido güneş ürünleri, hem şehir hayatı hem tatil için mükemmel koruma seçenekleri sunuyor. Suncare Clear Stick her zaman ve her yerde, hatta makyaj üzerinde bile uygulanabilir oluşuyla cildimizi güneşten korurken, güneş makyaj serisine ait Sports BB ürünleri doğal ve suya/tere dayanıklı bir ten makyajı sunarak güneşe karşı tam koruma sağlıyor.

 

Yaşlanma belirtileri ve cilt lekelerinin ortaya çıkmasına neden olan UVA-UVB ışınlarına karşı Shiseido’nun üstün teknolojisiyle geliştirilen Shiseido’nun güneş koruma serisi, güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyor. İçerisindeki WetForce teknolojisi sayesinde cilt, su ve ter ile temas ettiğinde UV ışınlarına karşı koruması artıyor ve yepyeni HeatForce teknolojisi ile de cilt, yüksek ısıya maruz kalındığında ürünün koruyucu özelliği artıyor. Yaz aylarında en çok sevilen güneş makyajı serisinde de terlemeye karşı dayanıklı cilt ürünleri bulunuyor.

Shiseido Clear Suncare Stick 20 gr – YENİ 

Hem şehir hayatında hem de tatil kaçamaklarında en kurtarıcı yardımcınız olacak yeni Clear Suncare Stick, WetForce ve HeatForce teknolojileri bir araya gelerek suya, tere veya ısıya maruz kaldığında adeta UV koruyucu örtüyü güçlendiren bir kalkan oluşuyor. Clear Suncare Stick, cildi her açıdan UVA/UVB ışınlarına karşı koruyan bir örtü oluşturuyor. SPF 50+/UVA içeren Clear Suncare Stick, iz bırakmadan her cilt tonuna kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Ayrıca makyaj öncesi baz olarak kullanılabilmesinin yanı sıra makyaj üstüne de uygulama yapılabiliyor. Tasarımı sayesinde cildinize ellerinizi kullanmadan doğrudan uygulama yapabilmenize olanak sağlıyor. Aynı zamanda mikroskobik parçacıklar gibi çevresel etkenlere karşı da cildinizi koruyor. Ciltte kuruluk, donukluk ve esneklik kaybına neden olan cilt hasarını önlemeye yardımcı oluyor. Botanik bileşen kompleksi Profense CL içeren bu ürün, kırışıklıklara ve cilt tonunda eşitsizliklere neden olan UV hasarını en aza indiriyor.

 

Shiseido Expert Sun Protector Cream Spf50 / Spf 30 50mL

Shiseido Expert Sun Protector Cream, Spf 50 ve Spf 30 olmak üzere hem şehir hayatı hem de plajlarda kullanımı olan iki seçenek sunuyor.  Shiseido Expert Sun Protector Cream, deniz ve okyanusu kirletmeyen çevre dostu formülü ve suya, tere ve güneş ısısına karşı direnç gösteren SynchroShield™ teknolojisi ile daha da güçlü bir koruma sağlıyor. Cildi UV ışınlarına ve kuruluğa karşı koruyarak hızlı bir şekilde cilde yayılıyor. Güneş ışınlarının sebep olduğu ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt tonu eşitsizliğini önlemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki yeni HeatForce ve WetForce teknoloji sayesinde ısı, su ve ter ile temas ettiğinde koruyuculuğunu arttırıyor. ProfenseCel™ formülü ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt tonu eşitsizliğini önlüyor. Antioksidan özelliği olan NatureSurge kompleksi ile cildi hava kirliliğine karşı koruyor. 

 

 

Shiseido Expert Sun Protector Face & Body Lotion SPF50+ 300 mL - YENİ

SynchroShield™ teknolojisi ile formüle edilmiş yeni güneş koruyucu, içerdiği WetForce teknolojisi sayesinde ter veya suya maruz kaldığında UV koruyucu etkisi arttıyor. Ayrıca yeni pompalı ambalajıyla kolay kullanım sağlıyor. Cilt kuruluğunu önlemeye yardımcı oluyor. Tüm gün deniz kenarında olanlar için üstün koruma performansı sunuyor. Expert Sun Protector Face & Body Lotion, iki modern yaşlanma karşıtı kompleks barındırıyor. NatureSurge kompleksi, havada bulunan kirletici maddelerin cilde yapışmasını önleyerek, oksidasyondan korurken Botanical Profense CL kompleksi, erken yaşlanmaya karşı savaşmak için en iyi botanik bileşenleri bir araya getiriyor. 

 

 

Shiseido Expert Sun Protector Lotion Spf 50 / Spf 30 150mL

Shiseido Expert Sun Protector Lotion, Spf 50 ve Spf 30 olmak üzere iki seçenek sunuyor. Shiseido Yeni Expert Sun Protector Lotion, yeni geliştirilmiş SynchroShield™ teknolojisinde bulunan HeatForce ve WetForce teknolojiler sayesinde güneş ısısı, su ve ter ile temas ettiğinde daha güçlü bir koruma sağlıyor. Koruyucu losyon, güneş ışınlarının sebep olduğu ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt tonu eşitsizliğini önlemeye yardımcı oluyor. Cildi UV ışınlarına ve kuruluğa karşı koruyarak hızlı bir şekilde cilde yayılır. Ciltte iz bırakmadan kolayca yayılabilen üstün bir dokuya sahiptir. ProfenseCel™ formülü ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt tonu eşitsizliğini önlemeye yardımcı oluyor. Antioksidan özelliği olan NatureSurge™ kompleksi ise cildi hava kirliliğine karşı koruyor. Deniz ve okyanusu kirletmeyen çevre dostu formülüyle, su ve güneş ısısı ile temas edince daha da güçlü bir koruma sağlıyor. 

 

 

Shiseido Sports BB Cream SPF50+ 30mL

Shiseido Sports BB Cream SPF50+ koruma özelliği yanı sıra sahip olduğu WetForce teknolojisi sayesinde su ile temasında koruma özelliğini arttırıyor. Cilde parlaklık veren sıvı, ultra hafif dokusu ve hızlı kuruma özelliği ile cildin sağlıklı ve doğal görünümünü korumasına yardımcı oluyor. Plajda, havuzda, ağır spor yaparken bile suya ve tere dayanıklı olup cildin iyi gözükmesini sağlayan yeni benzersiz bir teknoloji olan“Quick Dry” teknolojisi ile formüle edilmiştir. Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan bir ten ürünü kullanmak isteyenler için ideal. Doğal bitişli ve ortaya yakın kapatıcılığı bulunan Shiseido Sports BB SPF 50+,  süper hafif yapısıyla pürüzsüz cilt sağlıyor. Makyajın akmasını önlemek için hızla kuruyor. Uzun ömürlü, doğal görünümlü ve ultra güçlü güneş korumasına sahip hafif bir BB krem arayan herkes Shiseido Sports BB kremi kullanabilir. Tüm cilt tipleri için uygun. Light, medium ve medium dark olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor.. 

 

  

Shiseido Sports BB Compact Spf50+ 

Shiseido Sports BB Compact SPF50+, “Ultimate Sun Protection” formülü (SPF50+) ve ıslandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce Teknolojisi ile güçlendirilmiş kompakt yapıda BB kremdir. Terlediğinizde bile cildinizin güzel gözükmesini sağlayan yeni benzersiz bir teknoloji ile formüle edilmiştir: “Quick Dry”. Tüm cilt tipleri için uygundur. İki katmanlı yapısı sayesinde ter damlaları kolayca bölünür ve yayılırak cildin daha çabuk kurumasını sağlıyor. Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyor. Cilde nemli bir görünüm ve parlak bitiş sağlıyor.  Zahmetsiz ve pratik şekilde cildine hafif bir renk ve parlaklık vermek isteyenler için idealdir.