Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
19 / 28

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Yaz sıcaklarına sağlıklı  çözümler COSMED’de

Güneşin zararlı etkilerinden cildi korurken, cildin ihtiyaç duyduğu temizlik ve nemi sağlayan sağlıklı ürünler sunan COSMED Cosmeceuticals, güneşe karşı yüksek koruma sağlayan SPF 50 Sun Essential Serisi, Alight Arındırıcı Toz Temizleyici ve Ultrasense S.O.S Krem Jel’le sıcak yaz günlerine özel sağlıklı çözümler geliştiriyor.

Sağlıklı bakımı cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın herkese ulaştırmayı amaçlayan COSMED Cosmeceuticals, dünya standartlarında ürettiği ürünlerini kusursuz bir cilde ulaşmak isteyenlerle buluşturmaya devam ediyor. Marka; kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve ulaşılabilir fiyatlarıyla dikkat çeken ürünleriyle cilt sağlığını korumayı sürdürüyor.

Yaz aylarının en büyük sorunu: “Güneşin zararlı ışınları”

 

Güneş ışınlarının zararlı etkilerinin başında; güneşin özellikle hassas ciltlerde yarattığı kuruluk, ciltte koyu lekelerin oluşmasına sebep olması ve UV ışınlarının ciltte derin kırışıklıklar yaratarak cildin yaşlanmasını hızlandırması geliyor. Güneşin tüm bu zararlı etkilerinden korunmak ise mümkün.

Cildin UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunmasına ve hassas ciltlerin toleransının yükseltilmesine yardımcı olan; doğal hücre ve DNA koruyucusu Ectoin içeren, suya dayanıklı, SPF 50 Sun Essential Serisi, tüm cilt tipleri için sağlıklı bir koruma sağlıyor.

Çok hassas, yağlı ciltler ile koyu leke ve yaşlanma karşıtı yüksek koruma sağlayan seri, bu yazın olmazsa olmazları arasında. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde eşit miktarda uygulanarak her iki saatte bir yenilenerek uygulanabilen kremler, cilde gün boyu kusursuz bir koruma sağlayarak nem kaybını engelliyor.

 

Cilt temizliği asit içermeyen ürünlerle yapılmalı

Yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan bir diğer faktör ise gün boyu temiz ve gözenekleri açık bir cilt. Gün boyu maruz kalınan çevresel etmenler cildi kirletirken gözeneklerin de kapanmasına neden oluyor. Düzenli bir şekilde yapılan cilt temizliğiyle sağlıklı bir cilde ulaşmak aslında çok kolay.

Cildin arındırılmasına yardımcı olan, yağlı / karma veya lekeli ciltlerin günlük bakım ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen enzimatik peeling özellikli, arındırıcı Alight Arındırıcı Toz Temizleyici, asit içermeyen formülüyle yüzü incitmeden, aşındırmadan temizliyor. Bitkisel enzimlerden gelen arındırıcı bir etkiye sahip olan ürün, sabah-akşam avuç içinde su ile çözülmüş ürün hafif masaj eşliğinde cilde uygulanıp bol suyla durulanıyor.

 

Yaz dönemine uygun krem jeller kullanılmalı

 

Toleransı düşük ve hassas ciltlerin, yapıları sebebiyle yatıştırıcı özelliğe sahip jellerle desteklenmesi gerekiyor. Hafif nemlendirici özelliği ile yaz dönemi için ideal olan S.O.S Krem Jel, makyaj bazı kullanımına uygun yapısının yanı sıra uzun süreli yatıştırıcı etki sağlıyor. Durulanma gerektirmeyen, cilt hassasiyetini dengeleyici krem jel, sabah-akşam göz çevresi haricinde tüm cilde uygulanabiliyor.

 

SPF 50 Sun Essential Serisi:

 

Çok Hassas Ciltler için Yüksek Koruma SPF 50: 119,90 TL

Koyu Leke Karşıtı Yüksek Koruma SPF 50: 132,00 TL

Yağlı Ciltler için Yüksek Koruma SPF 50: 119,90 TL

Yaşlanma Karşıtı Yüksek Koruma SPF 50: 132,00 TL

 

Alight Arındırıcı Toz Temizleyici: 169,90 TL

Ultrasense S.O.S Krem Jel: 114,90 TL

Güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda dünya standartlarında ürettiği birbirinden sağlıklı ürünlerini kusursuz bir cilde ulaşmak isteyenlerle buluşturmaya devam eden COSMED, sağlıklı bir cildin en büyük sırlarından birinin nemli bir cilt olduğuna inanıyor.  COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.