Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
6 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

essence’in Yeni Extreme Shine Volume Dudak Parlatıcısı Serisi ile Bu Yaz Parlayın!

Kaliteli, yüksek performanslı ve yenilikçi ürünleriyle kendini ifade eden, yaratıcı ve deneysel sonuçlar yaratan essence, yeni Extreme Shine Volume Dudak Parlatıcısı serisini güzellik tutkunlarının beğenisine sunuyor. Her kadının hayalindeki dolgun ve ışıltılı dudaklar, yeni Extreme Shine Volume Dudak Parlatıcısı'nın pek çok farklı seçeneğiyle bu yaza damgasını vuruyor. Sürdürülebilir ürünler geliştirerek gezegene bağlılığını gösteren essence'ın yeni dudak parlatıcısı Extreme Shine Volume Lipgloss, geri dönüştürülmüş plastik ambalajıyla da plastik tasarrufu sağlıyor.

 

 

Yazın enerjisini dudaklarınıza taşımaya var mısınız? essence'ın yeni Extreme Shine Volume Lipgloss'u ile tanışın. Farklı hacim ve renkler sunan yeni Extreme Shine Volume Lipgloss, yaz makyajınıza taze bir görünüm kazandırmaya geliyor. İster şeffaf veya yumuşak pembe ister iddialı yoğun fuşya, tercihiniz ne olursa olsun dudaklarınız daha dolgun gözükürken, doğallığınız öne çıkacak!

 

Dudak parlatıcısı performansını bir üst seviyeye taşıyan yeni Extreme Shine Volume Lipgloss, sadece sağladığı parlaklığıyla değil hoş kokusuyla da dikkatleri dudaklarınıza çekiyor. Yenilenmiş formülü pek çok renk seçeneğinin yanı sıra dudaklara farklı hacimler de katarak yepyeni bir görünüm sunuyor. Islak görünümlü muhteşem dudaklar; silikon, mikroplastik parçacık, alkol ve yağ ilavesi olmadan ekstra hacim kazanıyor.

 

Yeni Extreme Shine Volume Lipgloss serisi, dudakları dolgunlaştırma özelliğine ek olarak üç ayrı fayda sağlıyor.  01 ila 09 tonları, maksimum hacim sunarken; 101 ila 105 tonları daha fazla dolgunlaştırma etkisi gösteriyor ve 201 tonu dudakları doğal bir ışıltı ile renklendirmek için bireysel ph değerine tepki veriyor. Toplam 15 farklı renge sahip olan yeni Extreme Shine Volume Lipgloss, her stil için mükemmel eşleşme sağlıyor.

 

Yeni Extreme Shine Volume Lipgloss, sürdürülebilir içerik ve ambalajıyla da makyaj meraklılarının gönlünü fethediyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen Cruelty-Free, Vegan ve Temiz Güzellik sertifikalarına sahip ürün; silikon ve mikroplastik içermiyor ve yapışkan olmayan dokusuyla öne çıkıyor. %94 oranında geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış yeni ambalajıyla da aynı zamanda yılda yaklaşık 31 ton plastik tasarrufu sağlıyor.