Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
26 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

L’Occitane’ın seyahat boy ürünleriyle güzellik harekete kavuşuyor

Çoğumuz bir makyaj istifçisiyiz. Güzellik raflarımızı dolduruyor peki ne kadarını kullanıyoruz. Çoğumuz kullandığımızdan daha fazla güzellik ürününe sahibiz ama içimizdeki güzellik tutkunu yeni ürünleri denemeye devam etmek istiyor.

Bu yüzden L’Occitane’ın mini seyahat boy ürünleriyle dünyadaki yeni trendleri yakalayın.

Çok değil bir kaç yıl içinde markaların mini boyları büyük boylarından daha fazla satılacak gibi görünüyor. Bu yeni trend ile güzellik sektöründe ihtiyaçlara yönelik ürünü belirlemek ve daha uygun fiyatlı almak artık daha kolay.

 

L’Occitane bakım ürünleri mini boylarıyla bir adım önde!

 

Trendin öncülerinden biri de L’Occitane. Tamamen doğal özlerden oluşan aktif içerikler içeren ürünlerinin sizlerle beraber dünyanın her yerini dolaşarak banyo rafında tozlanmasının önüne geçmeyi hedefliyorlar.

Başta dünyada her dört saniyede bir satılan* Shea el kremi, mucizevi cilt yenileyicisi Overnight Reset Serum, mis kokulu Neroli & Orchidee Parfüm, ölmez otlu Divine Krem, besleyici özellikli, organik sertifikalı Shea Butter ve Reine Blanche Aydınlatıcı Krem gibi pek çok sevilen ürünü tüketiciye mini boylarıyla ulaştırıyorlar. Bu arada, kurtarıcılar listesinde üst sıralara tırmanan dudak balm’larını de tabiki unutmayalım.

*2020 yılından beri

L’Occitane’ın minileriyle muhteşem ürünleri deneme fırsatı!

Bu yeni trend sayesinde, ürünleri düzenli bir şekilde kullanarak son kullanma tarihinden önce gerçekten bitiriyor ve hareketli hayatımıza kolayca katabiliyoruz.   L’Occitane Türkiye Pazarlama Direktörü Neslihan Demirkaya, “Seyahat boyu ürünler, güzellikte bir yaşam biçimi haline geldi; kullanıcılar ciltleri için harika bir ürünü minimum yatırımla deneme fırsatı kazanıyor. Artık herkes hareket halinde ve seyahat boyu bakım ürünleri güzellik ikilemini çözüyor” diyor.

Hayatlarımız değişti, daha fazla insan evden çalışıyor. Ama bu olay durağanlıktan çok herkese daha fazla hareketlilik kazandırıyor. Bu yüzden güzellik de daha hareketli olma yolunda.

Bakım ürünlerinde küçük boylar söz konusu olduğunda, nicelikten çok sadelik, rahatlık ve kalite, trendin yükselmesine neden oluyor. İnsanlar ciltlerine sürdükleri konusunda artık daha bilinçli diyor Neslihan Demirkaya ve ekliyor; “10-15 yıl içinde seyahat boyu ürünlerin norm olması mümkün. Çünkü kadınlar kullandıkları ve en sevdikleri kişisel  bakım ve kozmetik ürünlerini kol çantalarında da taşımak istiyor.”