Trendus Logo

Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı

Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı - Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 8

Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı

 

Kristal terapi, bu terapiyi yaptıran kişilere ne gibi faydalar sağlıyor? Size en çok hangi sorunlar için başvuruyorlar?

Kişiler günlük hayatlarında yaşadıkları stresi rahatlatmak için kristal terapiye başvurabilirler. Kristaller içlerinde barındırdıkları bilgi ve titreşim gücü ile stresli olan bölgeyi rahatlatma konusunda çok iyi çalışırlar. Zaten günümüzde en büyük sorunlar stres kaynak değil mi? Dolayısıyla stres altında olan vücudu rahatlatıp, psikolojik ve fiziksel olarak da mükemmel sağlığa kavuşmak için taşların bilgeliği yan etkisiz ve kolay ulaşılabilir bir yöntemdir.

Psikolojik problemler, anksiyete, stres, hormonal problemler, tiroit ve kilo verme sorunlarında kristallerle çalışıp çok iyi sonuçlar alıyoruz. Kişiye özel kristal taşları belirleyip, bu taşlar ile cilde masaj yapılmasını tavsiye ediyoruz ve gözle görülür hızlı bir şekilde ciltte rahatlama gerçekleşiyor.

Kilo vermek isteyenler için benim de çok severek kullandığım ve mükemmel şekilde çalışan, kristalli su hazırlıyoruz. Tamamen kişiye özel olarak belirlenen kristaller, önce yüklenip kişiye özel olarak tanımlanır ve özel olarak tasarlanmış su şişeleriyle kullanıcıya teslim ederiz. Kişiler artık, günlük hayatlarında kristalli su şişelerini kulanabilirler ve kristalli su içmenin kilo verme üzerinde çok iyi çalıştığı diğer kullanıcılar ve dünyada yapılmış çeşitli bilimsel çalışmalar ile de kanıtlanmıştır.

*Fotoğraf: Instagram/littleboxofrocksshop