Trendus Logo

Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı

Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı - Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
7 / 8

Kristal Terapiye Dair Merak Edilenleri Banu Roze Gül Açıkladı

 

Bioenerji ve Kristaller arasında ortak özellikler nelerdir?

Şu anda bu yöntem hakkında okunacak çok fazla şey olmasına rağmen enerji bloklarını temizlemek için bu çok basit ve güzel akan yöntemi kristal terapi ile birlestirmek çok daha faydalı olabilir. Ortak yönleri açısından da oldukça zengin terapi yöntemleri olan kristal ve bio-enerji terapileri beraber uygulandığında sonuçlar daha hızlı alınır.

Her iki terapide de aurik beden ve kadim bilgelikten yararlanılır. Bio-enerji terapisinde terapistin duru görüşünün yüksek olması terapinin daha başarılı geçmesine ve danişanın başvurduğu konu ile ilgili blokajların daha çabuk çözülmesine yardımcı olur.

Kristal terapide de, kristal taşların taşıdığı kadim bilgiyi aktive edince, terapistin duru görüşü ve bilgelik ile beraber, danışan daha terapi esnasında bile hissedilir şekilde, büyük ferahlama ve iç huzura kavuşur. Bilgi, kişilerin DNA’sına kadar akar ve kişiler bunu hissedebilir

Pandemi ile birlikte en sık rastlanılan ortak sorunlar stres ve kaygı. Bu sorunlarla savaşmak için önereceğiniz kristal taşlar hangileri? 

Kaplan Gözü ve Hematit.