Trendus Logo

Meghan Markle ile Eski Dostu Jessica Mulroney’nin Arası Kızışıyor!

Meghan Markle ile Eski Dostu Jessica Mulroney’nin Arası Kızışıyor! - Meghan Markle ile Eski Dostu Jessica Mulroney’nin Arası Kızışıyor!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 2

Meghan Markle ile Eski Dostu Jessica Mulroney’nin Arası Kızışıyor!

Ortak görüşe göre bu olay Markle için son damla oldu. Ayrıca konuşulanlara göre Markle uzun süredir Mulroney'in kendisinin dostu ve stilisti olarak kraliyet konumundan yararlandığını düşünüyordu. 

Daily Mail'e konuşan kaynaklar, Mulroney'nin umutsuzca Markle'a tekrar ulaşmaya çalıştığını ve hatta "yakın çevresine tekrar kabul edilme olasılığının düşük olduğu konusunda uyarıldığını" söylüyor.  

Bir kaynak ise şöyle bir açıklamada bulundu: "Arkadaşları (Mulroney), Meghan'dan haber beklememesini söylediler çünkü o biriyle bağını kestiğinde, tıpkı ailesiyle olduğu gibi, bu işi ebediyen yapıyor.” 

Daily Mail'in verdiği habere göre, Mulroney şu anda "Meghan hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazmayı düşünüyor çünkü kaybedecek bir şeyi yok." 

Los Angeles'taki kaynaklar ise Markle'ın artık Oprah Winfrey, Tyler Perry ve Obama ile çevrili ortamından memnun olduğunu söylüyor.