Trendus Logo

Nasıl Yapılır?: Toksik Bir İlişkiyi Nasıl Bitirebilirsiniz?

Nasıl Yapılır?: Toksik Bir İlişkiyi Nasıl Bitirebilirsiniz? - Nasıl Yapılır?: Toksik Bir İlişkiyi Nasıl Bitirebilirsiniz?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 4

Nasıl Yapılır?: Toksik Bir İlişkiyi Nasıl Bitirebilirsiniz?

Daha iyisini hak ettiğinizi farkedin! 

Bazen, karşılığında aynı sevgiyi almıyorsanız birini sevmek yeterli değildir. Eski, parçalanmış bir arabayla yola devam etmeye çalışmak gibi... Ne kadar emek koyarsanız koyun, bir daha asla eskisi gibi olmayacak. 

Ayrıca yanlış kişiye harcadığınız zaman, doğru kişinin size gelmesini engeller. “O” yeri dolu tutarsanız, doğru kişiler nasıl hayatınıza girebilir ki? 

Orada, sizin için her zaman daha iyi bir seçenek var.

 

Partnerinizin değişmesini beklemekten vazgeçin 

Bu, bir insanın size kötü davranıldığı bir ilişkiye devam ederken yapabileceğiniz en büyük hatadır. 

Bu dünyada kontrol edebildiğiniz tek kişinin kendiniz olduğunu kabul etmelisiniz. Diğer kişi hatalarını örtbas etmedikçe ve yardım alma arzusunu göstermediği sürece, muhtemelen değişmezler. İşleri daha iyiye çevireceklerine söz verebilirler. Ama büyük olasılıkla, her şey aynı kalacak, özellikle de geçmişte yerine getirmedikleri sözler verdilerse... 

Kendimize ne söylersek söyleyelim, bazı ilişkiler onarılamaz. Birisini değiştirmeye çalışmayın. Değiştirmeye çalışmak istemeyeceğiniz; sizi olduğu gibi kabul ettiği gibi sizin de onu kabul edeceğiniz o doğru kişi için toksik ilişkinize son verin.