Trendus Logo

OMEGA Saat Seçimleriyle ‘Ölmek için Zaman Yok’ Kadınları

‘Ölmek için Zaman Yok’ Kadınları - OMEGA Saat Seçimleriyle ‘Ölmek için Zaman Yok’ Kadınları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 2

‘Ölmek için Zaman Yok’ Kadınları

Feminen fakat güçlü, özgüveni tam ve çetin.

 

Tartışmasız alfa-erkek geçmişine rağmen James Bond, işini asla tek başına başına yapmaz. Neredeyse 60 yıldır güçlü ve yetenekli kadınlar, hikâyenin temelini oluşturmayı sürdürüyor. Ölmek İçin Zaman Yok'ta son derece yetenekli iki kadın, hikâyeyi ileriye taşıyor. Bilgi, zekâ ve yaratıcılıkları ile Bond'u misyonunda başarıya ulaşmasını sağlıyorlar. Kısacası onlar tam birer baş belası!

 

 

MONEYPENNY

 

Ölmek İçin Zaman Yok'ta Naomie Harris, avcı yeşili deri kayışlı çelik De Ville Prestige saati takan; bilgili ve sezgileri güçlü MI6 dedektifi Moneypenny olarak geri dönüyor. 27,4 mm'lik saatinde ipeksi bir desen ve opalin kaplamaya sahip beyaz gümüş bir kadran bulunuyor. Karartılmış yontma ibreler ve Romen rakamlarıyla süslenmiş kadran, altı adet karartılmış elmas tutucu içeriyor. Esprili ve becerikli Moneypenny, seride oldukça güçlü bir karakter imajı çiziyor. Skyfall ve Spectre'daki yardımlarıyla Bond'a önemli katkı sağlayan Moneypenny, bir zamanlar Bond'u vurmuş olmasına rağmen 007'nin dünya üzerinde güvendiği az sayıda kişiden biridir. Klasik De Ville, onun kendine güvenen stilini mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

 

“Filmdeki kadınların böylesine kilit roller oynaması bence tam anlamıyla muhteşem. Aksiyonun tam anlamıyla içindeler; kurtarılmayı bekleyen başı dertte kadınlar değiller.” -Naomie Harris