Trendus Logo

Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler

Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler - Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
3 / 3

Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler

ASHLEY JOY’DAN YAZ AYLARININ FAVORİSİ RENK AÇICI SPREY

Ashley Joy, saç bakımında daha iyisini isteyenler için yepyeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Yaz aylarına damgasını vuracak Ashley Joy Renk Açıcı Sprey, pratik ambalajı ve kolay kullanımıyla dikkat çekiyor. Üstelik uyguladıktan sonra durulama da gerektirmiyor. Yaz aylarında favorileriniz arasına girecek bu ürün vazgeçilmeziniz olacak.

 

ADIM ADIM DOĞAL IŞILTI VE PARLAKLIK: Ashley Joy Renk Açıcı Sprey

Saç renginizin kontrolü artık sizin elinizde. Ashley Joy Renk Açıcı Sprey, içeriğindeki papatya ve limon özleri ile saçlarınızda güneşten doğal açılmış gibi yansımalar oluşturuyor. Ashley Joy Renk Açıcı Sprey’i ister saç tutamlarınızın arasına, isterseniz saç uçlarınıza sıkarak doğal ve ışıltılı bir saç rengine adım adım kavuşabilirsiniz. Sprey ayrıca Aloe vera ve besleyici vitaminler sayesinde saç tellerinizi onarıyor.

 

Saçlarınıza parlaklık kazandırarak daha canlı görünmesini sağlıyor. Boyanmamış ve doğal kahverengiden sarıya uzanan saç renkleri için uygun olan Ashley Joy Renk Açıcı Sprey, gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz pratik ambalajı ve kolay kullanımıyla da dikkat çekiyor. Üstelik uyguladıktan sonra durulama da gerektirmiyor.