Trendus Logo

Özel Günlerde Kurtarıcınız Olacak Kombin Önerileri

Özel Günlerde Kurtarıcınız Olacak Kombin Önerileri - Özel Günlerde Kurtarıcınız Olacak Kombin Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 7

Özel Günlerde Kurtarıcınız Olacak Kombin Önerileri

 

Klasik Tarzda İş Görüşmesi Kombini Tercihiniz Olmalı

Klasik tarz, her mevsim için hem şık görünmeyi hem de ciddi bir şekilde işi istediğinizi göstermenizi sağlayacak en önemli donelerden bir tanesi olacaktır. Birbiriyle tamamen uyumsuz, ciddiyetinizi tam olarak yansıtmanızı sağlamayacak tarzda kıyafetler tercih etmeniz durumunda, özellikle iş görüşmesi kombiniyle ilgili sorunlarınız, kendinize olan güveninizi de etkileyecektir. Sadece düz olan kıyafetler değil, çiçek desenli, çizgili, ekoseli ürünler için de incelemenizi yapabilir, seçimlerinizi doğrudan kombini genel anlamda uyumlu olduğunu düşündüğünüzde oluşturabilirsiniz.

Klasik tarz, palto veya mont olmadığında da kendi başına son derece şık görünmenizin önünü açacaktır. Doğrudan beyaz gömlek ve siyah pantolon kombininin yanı sıra, gömlek yerine triko, kazak veya elbise tercihinde de bulunabilirsiniz. Lüks giyim markaları, günlük kullanıma uygun ürünlere ek olarak klasik giyim için de son derece şık kıyafetler üretmeye devam ediyorlar.

Koyu renkler iş görüşmesinde tercihiniz olmalı. Bu hem karşı tarafa güven duygusu aşılayacak hem de risksiz bir seçim olacaktır. Tek parça koyu renkli elbiseler iş görüşmelerinde kurtarıcınız olacaktır. Class Cavalli’nin siyah renkli elbisesini tercih edebilir, dilediğiniz kemerle hareket katabilirsiniz.